Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Розпочато реалізацію проекту „Ініціативна молодь – регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти”

Вітчизняні та світові дослідження показують, що розвиток малого бізнесу в Україні є одним із вирішальних чинників, який дозволить сприяти економічному розвитку держави та самозайнятості населення в малих містах та сільських територіях.
В першу чергу необхідно зайнятися поколінням молодих людей, що вступають у доросле життя. Ця соціальна група потребує підтримки та орієнтації на принципи вільної ринкової економіки для того, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці України. Навчання основам підприємницької діяльності потрібно починати змалку - зі школи.
На вирішення цієї проблеми направлений українсько-польський проект „Ініціативна молодь – регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти”. Проект реалізується Фундацією Розвитку Місцевої Демократії, Малопольським Інститутом місцевого самоврядування і адміністрації (м. Краків) та двома українськими партнерами: Львівською обласною громадською організацією „Західноукраїнський регіональний навчальний центр” та Івано-Франківською обласною громадською організацією - Громадський Центр „Ділові ініціативи”. Фінансову підтримку проекту здійснює Міністерство Закордонних Справ Республіки Польща в рамках конкурсу «Польська допомога розвитку 2012”.
Основною метою проекту є - розробка української моделі навчання підприємництву в школах І-ІІІ ступеню Західної України. Досягнення мети дозволить підвищити активність молоді у започаткуванні економічної діяльності. Це призведе до розвитку приватного сектору, зменшення рівня бідності, а також підвищення темпу зростання робочих місць у секторі мікро- та малих підприємств.
Основна діяльність проекту буде направлена на:
1 Розробку і впровадження методології навчання молоді у сфері підприємництва у відібраних школах на території Західної України з використанням польського досвіду.
2 Підготовку професійної групи українських тренерів з підприємництва для проведення занять з молоддю в українських школах.
3 Закладення тривалої співпраці між польськими та українськими освітніми та адміністративними середовищами у сфері організації і промоції навчання підприємництва у школах.
4 Поширення корисного досвіду, пов'язаного з функціонуванням системи навчання підприємництву серед української місцевої адміністрації та освітніх і економічних середовищ.
Цільовою групою проекту є: вчителі загальноосвітніх шкіл, працівники неурядових організацій та державних установ і органів самоврядування, які займаються молодіжними проблемами в сільських територіях та малих містах Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Закарпатської областей.
В цілому проект спрямований на розробку та реалізацію ефективної методології навчання молоді підприємництву, підготовку фахових українських викладачів-тренерів з підприємництва. Кінцевими отримувачами ефекту від реалізації проекту є молоді люди, які отримують нові знання, підвищать свою економічну свідомість, набудуть навиків адаптування до сучасного ринкового середовища. А освітні установи отримають підготовлених фахівців у сфері навчання підприємництву, розроблену методологію навчання, професійну літературу, що значно підвищить їх привабливість та якість навчання.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com