Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області26.   07.   2012 Свалява №   242

Про підготовку та відзначення   в районі
21-річниці незалежності України


Відповідно до статті 2 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання спільного розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради від 17.07.2012 № 33 „Про підготовку та відзначення в області 21-ї річниці незалежності України”, враховуючи історичне значення проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України, з метою гідного відзначення державного свята та консолідації суспільства навколо цієї знаменної події, виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за свою державу:

1. Затвердити заходи   з   підготовки   та відзначення   в районі                 21-ї   річниці незалежності України (додаються).
2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомами місцевих рад забезпечити виконання зазначених заходів, про що інформувати райдержадміністрацію до 27 серпня 2012 року.
3. Головному спеціалісту з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання заходів подати голові райдержадміністрації   до   29 серпня 2012 року.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Грабар Е.В.


Голова державної адміністрації       Г.П. Уліганинець


      ЗАТВЕРДЖЕНО
      Розпорядження   голови
      державної адміністрації
      26.   07.   2012     №   242


ЗАХОДИ
із підготовки та відзначення в районі
21-ї річниці незалежності України

1. Організувати та провести в населених пунктах району урочистості з нагоди 21-ї річниці незалежності України за участі представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників громадськості, діячів освіти і культури.
Відділи райдержадміністрації: культури і туризму, організаційно-кадрової роботи, головний спеціаліст   з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкоми місце-вих рад
23 серпня 2012 року

2. Організувати і здійснити покладання квітів до пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за свободу і незалежність України.
Відділи райдержадміністрації: культури і туризму, організаційно-кадрової роботи, головний спеціаліст   з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкоми місцевих рад
23 серпня 2012 року

3. Організувати і провести урочисте вручення нагород.
Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, виконко-ми місцевих рад
23 – 24 серпня 2012 року

4. Організувати і забезпечити проведення у м. Сваляві та сільських населених пунктах району урочистих зборів, святкових концертів, інших заходів з нагоди 20-ї річниці незалежності України.
Відділи райдержадміністрації:культури і туризму, організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, виконко-ми місцевих рад
23 – 26 серпня 2012 року

5. Провести роботу з благоустрою та впорядкування пам’яток історії і культури, місць поховань борців за незалежність України. Забезпечити відповідне святкове оформлення населених пунктів.
Виконкоми місцевих рад
До 23 серпня 2012 року

6. З метою увічнення пам’яті борців за незалежність України організувати у храмах району проведення молебнів за Україну та Український народ.
Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад
23 серпня 2012 року

7. Організувати у клубно-бібліотечних закладах, музеях району книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури, фотостенди, проведення літературно-музичних тематичних вечорів і читацьких конференцій на теми, присвячені здобуттю Україною незалежності, утвердженню державної символіки України.
Відділи райдержадміністрації: культури і туризму, освіти, виконкоми місцевих рад  
Серпень 2012 року

8. Організувати виставки фото- та архівних документів, присвячених історії українського державотворення, становленню та утвердженню державних символів України.
Архівний відділ райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад  
Серпень 2012 року


9. Організувати і провести у позашкільних установах, літніх оздоровчих таборах і таборах із денним перебуванням дітей, дитячих дошкільних закладах урочисті лінійки, уроки, бесіди, зустрічі з депутатами органів місцевого самоврядування, диспути, літературно-музичні вечори, конкурси віршів та виховні години, присвячені Дню незалежності України.
Відділи райдержадміністрації: освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, виконкоми місцевих рад
Серпень 2012 року

10. Організувати науково-практичні конференції, просвітницькі заходи, присвячені історії українського державотворення та проблемам розвитку і зміцненню держави.
Відділ освіти райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад
Серпень – вересень 2012 року

11. Організувати тематичні виставки досягнень галузей господарства, освіти, культури тощо. Забезпечити участь представників району у відповідних всеукраїнських виставках.
Відповідні структурні підрозділи   райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад
Липень - серпень 2012 року

12. Організувати проведення спортивно-масових заходів, приурочених 21-й річниці незалежності України.
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з виконко-мами місцевих рад
Серпень 2012 року
     
13. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів із підготовки та відзначення 21-ї річниці незалежності України.
Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації спільно з редакцією районної газети „Вісті Свалявщини”
Серпень 2012 року

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com