Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 15 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Вбережімо наших дітей!

Під таким гаслом пройшла зустріч учнів Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів з інспектором відділу державтоінспекції Олегом Дешком та помічником начальника райвідділу по взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації Вікторією Кияк.
Олег Васильович зазначив, що проблема дорожньо-транспортного травматизму серед дітей молодшого шкільного віку в нашій державі залишається однією з найгостріших. Саме тому співпраця школи з відділом державтоінспеції є важливою для зацікавлення дітей у вивченні Правил дорожнього руху та запобігання загибелі і травматизму учнів на дорозі.
Ми, дорослі, повинні вчити дітей, як їм жити у світі, який ми створили та передаємо у спадок, у світі прекрасному, але, чесно кажучи, не настільки безпечному, як хотілося б. Тому вивчати Правила дорожнього руху є необхідним для того, щоб діти не повторювали наших помилок.
Усі цінності Землі – ніщо порівняно з людським життям, унікальним явищем у всесвіті, допоки ми достовірно не знаємо, чи існує щось подібне. А дитячому життю ціни взагалі не існує, та й існувати не може, бо якщо не вберегти нащадків – загине весь рід людський. Тож давайте допоможемо вберегти наших дітей!

Кароліна ПУКІШ, заступник директора з виховної роботи Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com