Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                        1 жовтня – День людини   похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої   дати. Першого жовтня   відзначається Міжнародний   день людини   похилого   віку, а в Україні –   це і   День ветерана. Ці дати – не лише можливість   нагадати   всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини   суспільства. Це і привід   до   роздумів   щодо   подальшої   долі   людства, його   культури,   взаємозв’язку   поколінь.
Не проходить цей день без уваги і в Сасівській   ЗОШ І-ІІ ступенів.   Вже   кілька   років   поспіль   учні   нашої   школи   беруть участь   в акції   милосердя, приуроченій Дню людини похилого   віку. А нинішній рік видався найбільш   плідним   і щирим на добрі   справи.   Крім   традиційного   збору   картоплі   та   продуктів   харчування, з ініціативи   дирекції   школи та спільними зусиллями членів загону „Юні волонтери”, вчителів, соціального працівника   Магдалини Василівни Фалес в освітньому закладі було організовано і проведено   святковий   концерт   на тему   „Пісні   отчого   краю”. На свято   було запрошено 10   самотніх мешканців, яким   потрібна неабияка   допомога   у повсякденному   житті, крім   того, увага і   турбота.
Зі словами привітання   звернулася до гостей директор школи М.В. Стасик, яка побажала присутнім міцного   здоров’я, добра, радості, довголіття, миру і злагоди.   Після чого залунали перші акорди „Карпатської   привітальної” у виконанні   найвродливіших і найталановитіших учениць.   Багато хороших   слів   було   сказано   про пісню, яка   супроводжує нас протягом життя: народжуємось – співаємо, закохуємось – співаємо, одружуємось – співаємо. Не покидають нас   знайомі   пісні і   тоді, коли часом   сумно на душі   або щось бентежить людське серце. У виконанні ансамблю дівчат під вмілим керівництвом   музичного керівника О.О. Лявинця   прозвучали відомі   ліричні твори „Чорнобривці”,   „Червона рута”,   „При долині кущ калини”,   „Зеленеє   жито, зелене”,   які   то навертали   сльози, то   заставляли   посміхатися і   радіти   життю.   Лунали й пісні   німецькою   мовою. Дев’ятикласниці Інна Легеза, Ліана Головнич   вміло і тонко   передали їх   ліричний зміст. Допомогли   їм у цьому   учні 4 класу Богдан Головнич і Іванна Русин, які   прикрасили   виступ танцювальними   рухами. Так   віршовані   рядки   змінювалися   прозою, сказані слова в прозі доповнювалися   піснею.  
Святковий концерт підійшов до кінця. Бурхливими оплесками   вітали учасників свята   гості   нашої   школи. Одні   ділилися   враженнями про почуте   і сказане, а інші – наспівували знайомі рядочки   пісень. В кінці заходу члени загону „Юні   волонтери”   роздали одиноким людям   продуктові набори.   Потім   зробили   фотографії на згадку   і подякували   гостям, що знайшли час і завітали   до нашої   школи, щоб   поринути   у   чудовий   світ пісні.
Сподіваємось,   що   свято   вийшло   на   славу.   Люди   залишилися   задоволені.
Користуючись   нагодою, від   імені дирекції   школи хочеться   подякувати   всім батькам, учням,   педагогічним   працівникам,   учасникам   свята (учнів 7, 8, 9 кл.)   за   активну   участь у проведенні акції милосердя   і організацію   святкового   концерту.  

Наталія МЕТЕНЬКО,   педагог-організатор.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com