Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Зустріч з рятувальниками   пожежної   служби

З   1 жовтня   по 1 листопада   у Сасівській   ЗОШ   І-ІІ ступенів   проходять місячники протипожежної безпеки безпечного   використання газу у побуті.   Протягом   місяця у школі   проводяться     заходи   з метою соціального   захисту   школяра   від   небезпеки , яка може виникнути через необережне поводження з вогнем.   Використовуючи різні   методи і форми роботи,   педагогічний колектив на чолі з дирекцією сприяє   підвищенню   інформованості   дітей   в галузі   надзвичайних   ситуацій, зокрема,   у дотриманні   правил   протипожежної   безпеки.   Боротьба з вогнем потребує від людини   великих   зусиль. Тому першочерговим завданням   школи є забезпечення уважного ставлення до питань дотримання   протипожежних норм і правил,   здобуття   знань   та   навичок   користування   первинними засобами   пожежогасіння, а також вироблення   психологічної стійкості   в надзвичайних   умовах.
В рамках місячника було організовано зустріч учнів з   працівниками пожежної служби м. Сваляви. За сприяння заступника начальника ДПРЧ-9   С.О.   Русина   пожежна   машина   разом з рятувальниками пожежної   охорони   прибула   на   територію навчального закладу. Велика, потужна,   яскраво-червона   машина   була у центрі   уваги   школярів   протягом   години.   Досвідчений   у своїй справі начальник караула ДПРЧ-9 капітан служби ЦЗ Михайло Михайлович Мушка доступно і цікаво розкрив учням     основні   питання   пожежної безпеки, а саме: причини і наслідки   загоряння, правила поведінки у задимленому приміщенні,   евакуація з нього.   Діти   з розповіді   пожежника   дізналися,   якими неабиякими вміннями, силою волі, витривалістю має бути наділений   рятувальник. А ще до всього слід додати високий гуманізм, героїзм, професійний   обов’язок.   У своїй   бесіді з учнями   капітан підкреслив, що причиною пожеж може бути навмисний підпал, паління. Нагадав підліткам про те, що   існують   юридичні   закони,   за якими   передбачається   не тільки   адміністративна, але і кримінальна   відповідальність   за   навмисно   скоєний   вчинок.
Потім з допомогою своїх колег   Михайло Михайлович   ознайомив учнів з технічним обладнанням пожежної машини. Відсіки   відкривалися   один за одним, у кожному – відповідне   знаряддя,   з яким працюють   рятувальники пожежної   служби.
Кульмінацією   зустрічі   було те, як   один   із   працівників   пожежної охорони   вміло   продемонстрував   як   поступає   вода   з   пожежної   машини через   водний   рукав. Потужний струмінь   води   полився   на   територію майданчика.   На прохання школярів пролунала   уже знайома   всім   сирена   пожежної   машини.
Насамкінець діти   з радістю і   цікавістю підходили   ближче   до   пожежної машини, роздивлялися   її   обладнання.   Зробили   фото   на   згадку і   пообіцяли, що   сказане і почуте   приймуть до уваги, а дотримання   норм і правил протипожежної безпеки   пронесуть крізь   все   життя.
Дирекція   школи   висловлює   щиру   подяку   керівництву   пожежної   служби, зокрема,   заступнику начальника ДПРЧ-9 С.О.Русину,   начальнику караула ДПРЧ-9 капітану служби   цивільного   захисту   Михайлу Михайловичу Мушці, прапорщику   Віктору Вікторовичу Прайсу, прапорщику служби, водію пожежної автомашини     Віталію   Михайловичу Шиповичу   за вмілу і швидку   організацію   зустрічі з учнями,   за   високий   професійний   рівень   у   розкритті   основних   питань   пожежної   безпеки.   Бажаємо їм   життєвої   енергії,   незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння   народу. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, щастям та добром.

Наталія Метенько, педагог-організатор.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com