Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 15 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  „Земля – наш спільний дім!”

Початок осені завжди чарівний. Осінь, наче художник, велетенським пензлем розфарбовує у яскраві кольори листя дерев і на душі   стає радісно й святково. Краса цієї пори року торкається і нашої другої рідної домівки – школи. З 1 по 25 жовтня у ній проходить місячник екологічного виховання та здорового способу життя під девізом: „Земля – наш спільний дім!”.
У рамках екологічного виховання відбулись трудові десанти з покращення благоустрою прилеглої до школи території.
Також традиційно проведено „Свято Осені”. Учні всіх класів поставились до заходу з великою відповідальністю, наполегливістю та завзятістю. Цікавими були композиції: „Хліб – усьому голова”, „Осінній штрих”, „Прапор України”, „Веселий жолудь”, „Осінній пікнік”, „Кукурудзяна красуня”.   Переможцями стали учні початкових класів. Друге місце вибороли вихованці 5, 6, 7 класів, а третє розділили між собою восьмикласники та дев’ятикласники. Всі учасники   нагороджені грамотами.
Минулого тижня відбулися загальношкільні батьківські збори на тему „Відповідальність батьків за охорону здоров’я, формування здорового способу життя”. Сьогодні над цим важливим   питанням працюють педагоги, проводячи засідання методоб’єднань, наради, конференції, де постійно діляться з батьками найкращими напрацюваннями.
Директор школи Наталія Василівна Павлович надала рекомендації батькам, як зберегти здоров’я дітей, залучати їх до здорового способу життя і міцно закріпити цю звичку на майбутнє. Розробила анкети „Принципи виховання дітей”. Запропонувала найважливіші правила ведення здорового способу життя.
Заступник директора М. М. Іванисенко розповіла батькам про успішність учнів, запросила до співпраці з учителями. „Лише спільними зусиллями досягнемо бажаних результатів”, – зауважила Марія Михайлівна. Справжнім подарунком для присутніх став   виступ учнів 6 класу під керівництвом класного керівника Олени Василівни Ливч. „Слова вдячності матерям” – це найбільш зворушлива тема для кожного серця, тому що всі ми з дитинства несемо в душі єдиний, неповторний образ своєї мами, котра завжди зрозуміє, пробачить, пошкодує і щиро любитиме свою дитину. Кожна дитина, кожна доросла людина має знати, що вдома на неї чекають, що саме в сім’ї можна спочити від проблем сьогодення, що саме в сім’ї зрозуміють, підтримають...
Мамо, Матінко, Материнко,
Припадаю до ваших ніг.
Я – малесенька ваша частинка   –
Радість ваших натруджених днів.
Такими ліричними рядками розпочали свій виступ шестикласники. Діти прекрасно виконували пісні, читали вірші та легенди...
З великим задоволенням слухали присутні легенду про Матерів (В. Годя, та І. Чаклей). Нікого не залишив байдужим і твір „Дівчина – вродлива” у виконанні Вікторії Попович. Ніжно лягла на душі матерів бувальщина „Байдужість до батька, матері не прощається”, яку щиро розповіла Марія Цимболинець. Багатогранність таланту продемонстрував   учень 7 класу Іван Ливч, виконавши пісню „Дай нам, Боже, добрий час”. Яскравим і органічним виявився дует у складі Вероніки Годі та Марії Цимболинець, які виконали пісню „Бажаємо щастя”.
Вийшло справжнє, затишне родинне свято. Олена Василівна хотіла донести до присутніх важливість любові, поваги, прихильності – те, на чому базується цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
Такі зустрічі, на думку батьків, приносять незаперечну користь усім учасникам. Тож від їхнього імені висловлюю вдячність дирекції, яка дбає про добробут школи, тим самим піклується про здоров’я дітей, Олені Василівні Ливч та педагогам, які організовують такі заходи та надають вагому   методичну допомогу. Нехай здоровими будуть наші діти, родини, нехай здоровою буде держава Україна.

Наталія ТУРЯНИЦЯ, практичний психолог Тибавської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com