Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 16 Жовтень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  УВАГА! НОВОВВЕДЕННЯ!

Для спрощення спілкування громадян з Пенсійним фондом України, максимального наближення послуг Фонду до людей, з 01.10.2012 року запрацював веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, користувачем якого може стати будь-яка попередньо зареєстрована особа.
            Зручність послуг веб-порталу в тому, що відтепер через інтернет можна діставати інформацію,   за якою раніше потрібно було завітати в орган Пенсійного фонду особисто. Так, кожна   застрахована особа може отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування з даними про страхувальників, які подавали щодо неї відомості в систему персоніфікації про суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів для стажу, відмітки про сплату пенсійного (єдиного) внеску; відомості про спеціальний (пільговий) стаж.
              Водночас страхувальники мають змогу отримувати виписки про стан розрахунків із Пенсійним фондом, контролювати дату надходження коштів у Фонд та виникнення заборгованості.
                Пенсіонери можуть регулярно отримувати відомості з власної пенсійної справи: вид та суму призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством; назву закону, згідно з яким призначено пенсію.
                  Вся індивідуальна інформація, зокрема й персональні дані, що містяться в Держреєстрі, є конфіденційними і не підлягають розголошенню, тому інформація користувачам веб-порталу надходитиме знеособлена – без зазначення прізвища, імені, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків - фізичної особи або серії та номера паспорта. ЇЇ не можна роздрукувати чи скопіювати.  
                Крім особистих даних користувачів, на порталі розміщено і багато довідкової інформації, що стосується діяльності Пенсійного фонду України.
                Також кожен зареєстрований користувач може зробити звернення   чи написати скаргу в Пенсійний фонд, на яку обов’язково в установлений законом термін йому прийде відповідь. Через портал можна подати і запит у Фонд для підготовки довідок, інших документів у паперовому вигляді, домовитися про прийом керівника чи відповідальної особи   управління.
                Для реєстрації на веб-порталі необхідно прийти у територіальний орган Пенсійного фонду для оформлення заяви. Фізичній особі треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, юридичній-документ, що посвідчує її належність до організації.   Заяву в управління Фонду можна принести й уже заповнену – на веб-порталі викладено її зразок, який треба роздрукувати і внести потрібні дані. Вам дадуть розписку про одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібний для реєстрації на веб-порталі.
        Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою: www.portal.pfu.gov.ua і вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі», заповніть реєстраційну форму, вибравши логін і пароль. На електронну адресу, яку Ви вказали, надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.
           

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com