Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 16 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  До нас у гості осінь завітала

Осінь – це таке різнобарв'я фарб, буйство природи! Осінь – одна з улюблених пір року багатьох людей. Її оспівують, чекають. І діти нашої школи з нетерпінням чекали Свята осені. Адже воно проводиться щороку. Учні кожного класу готують композиції з осінніх матеріалів.
Найбільше своїми композиціями та розповідями про них хотіли похвалитися першокласники. Цей виступ для них та їхніх вчителів Н. С.Станкович і Т. В.Коневич перший і вони мають показати, що вже вміють робити, провчившись всього два місяці. І першокласникам вдалося, вони вразили глядачів своєю артистичністю.
Учні 2„б” класу (класовод Р. М. Островка) здійснили уявну подорож осіннім лісом і повідали присутнім про їстівні та отруйні гриби, які є в нашому лісі.
Вихованці 2„а” класу   (класовод Л. Ю.Ведєрнікова) натхненно декламували вірші про осінь та її щедрі дари.
Третьокласники (класоводи Л. М. Зейкан та О. М. Бомбушкар, вихователь Г. М. Фізер) провели заочну екскурсію осіннім садом та городом.
Запросили всіх глядачів на веселий ярмарок, де продавали дари осені та розхвалювали свій товар перед покупцями, четвертокласники (класовод М. П. Бутенко, вихователь М. В. Чуб).
Учні 5–9 класів не відставали від молодших школярів у вмінні пофантазувати. Найоригінальнішою визнано композицію 5„а” класу (класний керівник М. В. Левко) „Євро-2012”. Цікавими були роботи 5–б класу (класний керівник Л. В. Сливка) „Осінь” та „Ваза для осінніх квітів” 9„б” класу (класний керівник М. М. Бігар), виконані з гарбуза.
Справжній листопад з різнокольоровою гамою панував у 8„б” (класний керівник Т. О. Кепенач). У класному приміщенні тихо звучала музика. А восьмикласники оспівували красу осені поетичним словом.
Хочеться відзначити й учнів 9„а” (класний керівник С. Ю. Калитич), 6„а” (класний керівник Н. В. Кошеля), 6„б” (класний керівник Т. Д. Мигович), 7 класу (класний керівник В. І. Левч), 8„а” (класний керівник Т. І. Сюч). Їхні осінні композиції були оригінальними.
Підбиваючи підсумки свята, директор школи Д. І. Чаклей наголосив, що такі заходи залучають до участі всіх учнів класу. Тут вони можуть показати все своє вміння. Дмитро Іванович подякував за прекрасне свято і побажав творчих звершень.

Світлана Каменчук, педагог-організатор Стройненської ЗОШ І–ІІ ступенів

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com