Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області18.10.2012 Свалява № 326

Про заходи із проведення у 2012 році
Всеукраїнського тижня права

Відповідно до статей 2, 25 Закону України „Про місцеві державні адміністраці”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2012 року №562-р „Про затвердження плану заходів з проведення у 2012 році   Всеукраїнського тижня права”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.09.12 № 490 :
     
          1. Затвердити заходи із проведення у 2012 році Всеукраїнського тижня права (додаються).
          2. Відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації спільно з   територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади забезпечити виконання заходів, про що інформувати райдержадміністрацію до 18 грудня 2012 року.
          3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Грабар Е.В.

Перший заступник голови
державної адміністрації                     Ю.М. Кошеля


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
державної адміністрації
18.10.2012   № 326  


ЗАХОДИ
із проведення у 2012 році Всеукраїнського тижня права

1. Провести у навчальних закладах району   Всеукраїнський урок „Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
10 грудня

2. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури, тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).

Відділи райдержадміністрації: освіти, молоді та спорту, культури та туризму, взаємодії з правоохорон -ними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи, районне управління юстиції (за згодою)
10 – 15 грудня

3. Забезпечити надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини через мережу громадських приймалень та юридичних клінік.

Головний   спеціаліст     з     правових питань     апарату       райдержадміні -страції,   районне управління юстиції (за згодою)
10 – 15 грудня

4. Організувати   проведення книжкових виставок, представлень видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них; оформлення в навчально-виховних і культурно-освітніх закладах району тематичних стендів.

Відділи райдержадміністрації: освіти, молоді   та   спорту,     культури       та   туризму, районне управління юстиції   (за згодою)
10 – 15 грудня

5. Провести конференції, зустрічі за круглим столом, майстер-класи провідних юристів, дискусії,   присвячені проблематиці прав людини за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, народних депутатів України.

Головний   спеціаліст     з     правових питань     апарату       райдержадміні -страції,   районне управління юстиції (за згодою)
10 – 15 грудня

          6. Провести профілактичну роботу поміж неповнолітнього населення, схильного до злочинності.    

Служба у   справах   дітей   райдержадміністрації,   районне   управління юстиції     (за     згодою), райвідділ УМВС     України     в   Закарпатській області (за згодою)
10 – 15 грудня

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com