Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області19.   10.   2012 Свалява № 328

Про відзначення в районі 68-ї річниці визволення Закарпаття   та України від фашистських загарбників


Відповідно до статті 2 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.10.2012 № 540 „Про відзначення в області 68-ї річниці визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників”, з метою належного вшанування подвигу народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини:

1. Затвердити заходи з відзначення в районі 68-ї річниці визволення   Закарпаття та України від фашистських загарбників (додаються).
2. Структурним підрозділам райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад забезпечити виконання зазначених заходів, про що інформувати відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації до 31 жовтня 2012 року.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Грабар Е.В.


Перший заступник
голови державної адміністрації   Ю.М. Кошеля

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
державної адміністрації
19.10.2012   №   328


ЗАХОДИ
з відзначення в районі 68-ї річниці визволення
Закарпаття та України від фашистських загарбників

1. Провести:

1.1. У населених пунктах району урочисті заходи, зокрема, покладання   квітів до   меморіалів та пам’ятників, зустрічі керівників місцевих органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування з ветеранами війни, членами сімей загиблих, жертвами нацистських переслідувань.
Управління праці та соціального захисту населення райдерж-адміністрації, відділи райдерж-адміністрації: культури і туризму, організаційно – кадрової роботи, виконкоми місцевих рад
24 жовтня 2012 року

1.2. У навчальних закладах району тематичні уроки, лекції, бесіди, науково-практичні конференції, семінари з історії Великої   Вітчизняної війни 1941-1945 років за участі ветеранів війни.
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
Жовтень 2012 року

2. Організувати:

2.1. Відвідування представниками органів виконавчої влади ветеранів війни за місцем їх проживання, у лікарнях, закладах системи соціального захисту з метою вивчення стану їх соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування та повсякденних потреб.
Управління праці та соціального захисту населення райдерж-адміністрації, сектор охорони здоров’я райдержадміністрації, ви-конкоми місцевих рад
Протягом року

2.2. Виставки творів мистецтва, фотографій та плакатів   воєнних   років,   документів   та   архівних   матеріалів у   музеях,   мемуарної   та   історичної літератури в бібліотеках району.
Відділи райдержадміністрації: архівний, культури і туризму, виконкоми місцевих рад
Жовтень   2012 року

2.3. Екскурсії учнівської молоді до музеїв історії Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років, походи місцями бойової слави, конкурси малюнків, плакатів на військову тематику тощо.
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
Жовтень   2012 року

2.4. Упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил   та   інших   місць   поховання   загиблих   захисників Вітчизни, меморіальних дощок, музеїв, кімнат бойової слави.
Виконкоми місцевих рад
Жовтень   2012 року
                   

2.5. Широке висвітлення в засобах масової інформації заходів з   відзначення 68-ї   річниці   визволення Свалявщини, Закарпаття та України   від фашистських загарбників.
Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдерж-адміністрації спільно з редакцією районної газети „Вісті Свалявщини”
Жовтень 2012 року

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com