Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Навчаючись-допомагаємо"Особливості підходів практичної та профілактичної роботи з смім"ми,що зловживають алкоголем"-під такою назвою пройшли тренінгові заняття з фахівцями із соціальної роботи Сваля
вського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді завдяки успішній участі у благодійній акції та конкурсній програмі від Unistudy.
Робота з алко- та наркозалежними сім"ями є найскладнішою в системі надання соціальних послуг.Без спеціальної підготовки досягти позитивних результатів неможливо.Тому і виникла ідея навчань із залученням фахівця-практика,що має позитивний досвід у роботі з такою категорією.Ним став Олександр Яківець,керівник прграм реабілітаційного центру "Трініті" від б/о "Благодать" з Одещини.
Непросто було слухачам зрозуміти особливості хвороби,прийняти думку про відсутність універсальних "рецептів" та опробовувати психологічні підходи у вирішенні окремих питань.Проте,завдяки великій зацікавленості,теплій атмосфері,яка панувала протягом цих днів,було досягнуто найголовнішого:розуміння,що такі сім»ї справді потребують нашої допомоги. І ця допомога може бути реальною.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com