Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Своє свято студенти відзначили у формі КВК

За доброю традицією, 16 листопада Свалявський технічний коледж НУХТ відзначав День студента. Цьогорічне торжество студентська рада вирішила провести у формі КВК. Святковий захід відкрив ведучий, випускник коледжу Євген Шипович. Директор В. Д. Йовбак тепло привітав усіх студентів з професійним святом,   побажав завзятості і наснаги у здобутті знань. Кращих активістів, серед яких   Ірина Пішковцій, Ярослава Тупиця, Наталія Петер, Юлія Штецо, Юрій Танинець, Микола Екман, Вікторія Причина, Тімея Гештень, Василь Шипович, Марія Коневич, Артур Левченко, нагороджено подарунками.
Потім розпочалася дуга частина свята-розважальна, а саме КВК.
Ведучі В.Островка та Є. Оберевич запросили учасників на сцену. Участь у цьогорічному КВК брали 4 команди навчальних відділів Свалявського технічного коледжу НУХТ, а саме: „Задроти Entertaiment” (комп’ютерний відділ), „Сєрий   and COMPANY”   (економічний відділ), „Свалявські лакоми” (технологічний відділ) „Тріот – і – діод” (електрико-механічний відділ). Програма свята складалася з трьох конкурсів: привітання, розминки, домашнього завдання. Оцінювало виступи команд незалежне і справедливе журі у складі викладачів коледжу І.І. Альберта, Д.В. Йовбака, Т.П. Головнич, І.В. Добоні, Л.В. Вальо, О.М. Хвасти, Є.Ю. Береша.
Веселий сміх присутніх не вщухав у залі, адже команди добре підготувалися і доречно жартували. Важко було журі визначити переможця, бо всі заслуговували на це звання. Але за підсумками всіх конкурсів з невеличким відривом перемогла команда комп’ютерного відділу „Задроти Entertaiment”. Дирекція коледжу подбала про те, щоб жодна команда-учасниця не залишилася без подарунків.
Отже, свято Дня студента у Свалявському технічному коледжі НУХТ вдалося і пройшло, як і завжди, на високому рівні, принісши позитивні емоції і враження всім присутнім.

Віра Переста, заступник директора з гуманітарної освіти і виховання технічного коледжу НУХТ.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com