Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 20 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області09.   11.   2012     Свалява   № 353

Про заходи з реалізації регіональної програми щодо виконання завдань і заходів Державної цільової програми „Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів” на період до 2020 року


Відповідно до статті 2 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10.10.2012   № 538 ,,Про регіональну програму щодо виконання завдань і заходів Державної цільової програми „Національний план дій з реалізації Конвенції   про права інвалідів”   на період до 2020 року”:

1. Затвердити заходи з реалізації регіональної   програми щодо виконання завдань і заходів Державної цільової програми „Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів” на період до 2020 року (додаються).
2. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити виконання зазначених заходів, про що інформувати управління праці та соціального захисту райдержадміністрації щороку до 27 грудня.
3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подавати узагальнену інформацію про стан виконання заходів райдержадміністрації та головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 1 січня.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Грабар Е.В.


Голова державної адміністрації       Г.П. Уліганинець


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження   голови
державної адміністрації
09.   11.   2012       №   353          


Заходи
з реалізації регіональної програми щодо виконання завдань і заходів Державної цільової програми „Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів” на період до 2020 року

1. Запровадити у загальноосвітніх навчальних закладах проведення тематичних занять із вивчення положень Конвенції про права інвалідів   з метою підвищення рівня поінформованості населення про особливі потреби інвалідів, формування поваги до їх прав, особистості та гідності.  
Відділ освіти, молоді і спорту                                                     райдержадміністрації
Протягом 2013 – 2020 років

2. Затвердити тематичний план висвітлення у засобах масової інформації інформаційних матеріалів з питань підвищення рівня поінформованості населення про особливі потреби інвалідів, формування поваги до їх прав, особистості та гідності.
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
спільно з редакцією газети ,,Вісті   Свалявщини”
Протягом 2013 – 2020 років  
                                       
3. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з використанням друкованих засобів масової інформації, під час проведення тематичних нарад, засідань за круглим столом тощо з популяризації положень Конвенції про права інвалідів, зокрема стосовно забезпечення принципів розумного пристосування та універсального дизайну.                                                                  
Управління   праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
спільно з редакцією газети ,,Вісті Свалявщини”
Протягом 2013 – 2020 років

4. Інформувати про законодавство та зміни в ньому інвалідів з ураженням органів зору, слуху, опорно-рухового апарату, з розумовою відсталістю та психічними розладами.
Управління   праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
Протягом 2013 – 2020 років

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com