Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області13.   11.   2012 Свалява № 358

Про вшанування в районі пам’яті
жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні

Відповідно до статті 2 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 08.11.2012 № 596 „ Про вшанування в області пам’яті жертв Голодомору1932 – 1933 років в Україні”, з метою вшанування пам’яті жертв трагедії Українського народу, виховання у громадян поваги до трагічних сторінок в історії української держави:

1. Затвердити заходи щодо вшанування в районі пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні (додаються).
2. Структурним підрозділам райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад забезпечити виконання зазначених заходів, про що інформувати відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації до 29 листопада 2012 року.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Грабар Е.В.Голова державної адміністрації       Г.П. Уліганинець


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
державної адміністрації
13.11.2012 №   358


ЗАХОДИ
щодо вшанування в районі пам’яті
жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні

1. Посилити увагу до повсякденних потреб громадян, які пережили Голодомор в Україні, вжити додаткових заходів щодо поліпшення їх соціально-побутового обслуговування, сприяння у веденні присадибного господарства, надання матеріальної допомоги.
Управління праці та соціального захисту населення райдерж-адміністрації, виконкоми місцевих рад
Листопад – грудень 2012 року

2. Забезпечити за місцем проживання мешканців району з числа постраждалих від Голодомору проведення медичних оглядів та необхідного лікування в райлікарні. Спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України охопити мешканців цієї категорії населення акцією „Милосердя ”.
Сектор охорони здоров’я райдерж-адміністрації, виконкоми місцевих рад спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України
Листопад – грудень 2012 року

3. Організувати у музеях та бібліотеках району тематичні експозиції, книжкові виставки і презентацію видань, присвячених вшануванню пам’яті голодоморів.                                                                        
Відділи райдержадміністрації: культури і туризму, освіти, молоді та спорту, виконкоми місцевих рад
Листопад 2012

4. Провести в загальноосвітніх закладах усіх рівнів та установах культури тематичні уроки, зустрічі з очевидцями трагедій та людьми, чиї сім’ї   постраждали від голодоморів, інші просвітницькі акції на тему Голодомору 1932 – 1933 років в Україні
Відділи райдержадміністрації: культури і туризму, освіти, молоді та спорту, виконкоми місцевих рад
Листопад 2012

5. Організувати в День пам’яті жертв голодоморів проведення мітингів-реквіємів, покладання траурних вінків і композицій із житніх та пшеничних колосків до пам’ятних знаків, встановлених на честь жертв голодомору, вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання, запалення свічок та проведення щорічної загальноукраїнської акції   „Засвіти свічку ”.

Відділи райдержадміністрації: культури і туризму, освіти, молоді та спорту, організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, виконкоми місце-вих рад
24 листопада 2012 року
                                                                                     
6. У День пам’яті жертв голодоморів на території району приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів.
Структурні підрозділи райдерж-адміністрації, виконкоми місцевих рад
24 листопада 2012 року

7. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів Україні.
Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації спільно з редакцією районної газети „Вісті Свалявщини”
Листопад 2012 року

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com