Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 16 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Пожежі спалахнути не дамо!

Безпека життєдіяльності учнів – одне з пріорітетних завдань навчально-виховного процесу. Адже від того, як діти обізнані з правилами безпечної поведінки, залежить їхнє життя і здоров’я. Не знання правил дорожнього руху, правил поводження з електро- та газоприладами, а гра з вогнем призводить нерідко до загибелі дітей та дорослих. І щоб такого не сталося, школа вчить своїх вихованців безпечної поведінки у різних місцях їхнього перебування.
Вже стало доброю традицією у Стройненській ЗОШ І–ІІ ступенів організовувати пізнавальні свята для першокласників з правил безпечної поведінки. У перший місяць навчання маленьких школяриків знайомлять з правилами дорожнього руху. Цьогорічне пізнавальне свято „Казка про Іванка” для них підготували учні 5„а” класу (класний керівник М. В. Левко).
А недавно шестикласники для своїх маленьких підшефних провели показовий виступ „Вогонь – друг, вогонь – ворог”.
Мій вогонь горить-палає,
Іскри гаснуть на льоту
І ніхто про це не знає.
Такою пісенькою Порушника (М. Сенніков), який намагався розпалити вогонь у відкритому приміщенні, розпочалося це свято. Перешкодила йому це зробити команда юних пожежних М. Кошеля, В. Русин, І. Станкович, І. Папіш, М. Папіш, М. Легеза, М. Грабар на чолі з капітаном В. Абелем. Вони провели з Порушником роз'яснювальну роботу, тобто розповіли йому про правила поведінки у поводженні з вогнем. Не тільки Порушник, але й першокласники добре запам'ятали, що відкритий вогонь у приміщенні – це недопустимо, гратися сірниками – суворо заборонено. Якщо трапилась пожежа, терміново дзвонити за номером „101” і викликати пожежну команду, при цьому повідомити точну адресу і місце загоряння.
На свято до першокласників завітав сам Пан Вогонь (Ю. Похил), який сказав дітям, що для всіх він, в першу чергу, друг, а необережне поводження з ним робить його ворогом людей. Пан Вогонь познайомив присутніх з міфологічними героями. Першим запросив грецького титана Прометея (Д. Фізер), який для людей викрав вогонь з Олімпу і приніс на землю. Слов'янський бог вогню Сварожич (В. Каменчук) розповів, як у давнину шанували і поклонялися йому   слов'яни. Прийшов на зустріч і японський бог вогню Кагуцуті (Є. Марочко), що оберігав імператорський палац і всіх, хто його шанував, від пожежі.
Капітан юних пожежних подякував Пану Вогню та міфологічним героям за цікаві й змістовні розповіді, а також пообіцяв, що їхня команда завжди буде напоготові і не допустить пожежі.
Підбиваючи підсумки свята, директор школи Д. І. Чаклей наголосив, що безпека життя і здоров'я залежить від кожного зокрема. Щоб не сталося біди, потрібно дотримуватися правил безпечної поведінки. Дмитро Іванович висловив подяку учням шостих класів за такий пізнавальний виступ.

Cвітлана КАМЕНЧУК, педагог-організатор Стройненської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com