Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Людяність, милосердя, добро в нашому житті

Такі знайомі нам ці слова. Все частіше говоримо про них, а чи кожна душа відкрита для добра? Зачерствіли людські серця, заросли ряскою байдужості до чужого горя, біди, болю, яких у нашому житті ще багато.
З давніх-давен закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок, захистити старість та немічність, порятувати хворого або каліку. Тому до свята Миколая в технічному коледжі студенти групи ДВХ-122 (куратор О. С. Вурста) підготували вечір відпочинку: „Милосердними треба вам бути задля всього живого”.
Студенти Антоніна Комарницька, Вікторія Бедрик, Аліна Гебеш, Михайло Сможаник, Марія Стесович, Уляна Щербей, Діана Фоштер та інші розповідали про своїх бабусь, матерів, опікунів, про нелегку сирітську долю, сумну і безрадісну. Присутня на святі бабуся М. М. Сможаниця повідала про своє важке життя вдови, піклування про дітей, онуків, закликала студентів бути милосердними, поважати старість, своїх батьків. У відповідь її внучка Ангеліна присвятила вірш-подяку: „Бабусю рідненька, люблю тебе дуже, ти трішки сивенька, але це байдуже, ти люба і мила, мене приголубиш, завжди працьовита, мене дуже любиш”.
...У природі заведено, що за весною завжди настає літо, а за літом – осінь. Так і в житті, скільки б не тривала молодість чи зрілість, за ними обов’язково прийде старість – осінь людського життя.
...Старість подивляється на шлях,
Бо оце і зосталось тільки й світу...
Привезли сюди на „Жигулях”
Позавчора рідні її діти...
Про нелегку долю людей, які перебувають у будинку милосердя, у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей розповіла Оксана Петрівна Попович. Вона зосередилась на причинах, чому бабусь й дідусів не зігріло тепло сімейного вогнища, чому діти з неблагополучних сімей опинилися в притулку, де знайшли затишок, любов і взаєморозуміння. Виступ продовжив опікун, господар дитячого будинку домашнього типу І. Д. Булак. На утриманні Івана Дмитровича та його дружини семеро дітей. Троє з них навчаються в коледжі. Дочка Люба, студентка групи ДВХ-122, присвятила йому такі рядки: „Спасибі тобі, батьку, за сердечну турботу, за чуйність твою, нескінченну роботу, за ласку й підтримку, яку ти даєш, спасибі, дорогий, що ти на світі живеш”!
Щирими, сповненими тепла були слова старшої медсестри Будинку дитини Г. Ю. Кошелі, яка просила дівчат – майбутніх мам – бути милосердними, тому що все прекрасне в людині від променів сонця і від молока матері. Але, на жаль, є багато дітей-сиріт. В Будинку дитини їх зараз 110. Сирітська доля сумна і безрадісна. І хоч держава турбується про них, проте їм бракує домашнього затишку, батьківської любові.
Соціальний працівник по роботі з дітьми Олександра Іванівна Гливляс розповіла про дітей з неблагополучних сімей, якими опікується соціальна служба. Вона просила студентів бути добрими, людяними, берегти свої серця від усього злого.
На святі прозвучало багато слів подяки на адресу Марії Юріївни Фединишин – організатора і ведучої цього чудового, так потрібного в наш час свята. Студенти і присутні дякували їй, а також заступнику директора коледжу з гуманітарної освіти В. В. Пересті, куратору групи О. С. Вурсті за повчальне, корисне нашим душам свято. Бо тільки у світі добра панують любов та повага.
Батьки і діти – це любов і сльози,
Це вічне щастя і одвічний біль,
Це – сонце і тепло, сніги і морози,
Мед на вуста й на вічні рани сіль.
Як на троянді – колючки і квіти,
Так і в житті є радість і печаль,
Високі мрії і дуже різні діти...
Чомусь таке трапляється, на жаль!
Студенти групи ДВХ-122 підготували   для знедолених до Дня Святого Миколая подарунки.

Віктор ОСТРОВКА, голова студентської ради коледжу.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com