Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 15 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Йде до діток Миколай!

Свято Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят серед усього християнського люду, а особливо малечі. Адже у цей день дітки чекають на якесь диво, казки, приємні несподіванки та здійснення усіх бажань. А головне –   на візит справжнього Святого Миколая...
Завітало свято і до маленьких вихованців обласного Будинку дитини м. Свалява, які з нетерпінням чекали його впродовж року, прикрашаючи свої оселі та готуючи чобітки для чудових небесних гостинців від Миколая.
Цьогорічне торжество, яке пройшло 19 грудня, було особливим. Воно розпочалося зі святкової програми, яку старанно підготували діти, а позитивні емоції від виступів отримали всі гості.
Вихованців та працівників закладу привітав головний лікар ОБД Володимир Михайлович Бейреш, побажав усім щастя, міцного здоров'я, добробуту та здійснення найпотаємніших мрій. На святі також були присутні: головний позаштатний педіатр УОЗ Михайло Васильович Радь, головний лікар ЦРЛ м. Свалява Олександр Олександрович Суран   та багато інших гостей.
Ніколи не забувають про своїх підшефних і представники Свалявського технічного коледжу НУХТ. Цьогоріч разом зі студентами на свято завітали заступник директора з виховної роботи Віра Василівна Переста та працівник коледжу Олександр Хваста. Разом із хорошим настроєм вони принесли діткам чимало подарунків.
Привітати вихованців Свалявського дитячого будинку приїхали і студенти медичного коледжу „Монада” (м. Ужгород), зокрема, вони організували благодійну акцію під назвою „Допоможи дитині – зроби добру справу”.
Вітаючи дітей із днем Святого Миколая, гості та працівники побажали їм зустріти Новорічні свята з посмішкою та радістю, адже саме Миколай розпочинає низку новорічних і різдвяних свят – найулюбленіших та довгоочікуваних.
Особливу подяку колектив та вихованці дитячого закладу висловлюють усім небайдужим до долі дітей. Адже саме за їх допомогою було організовано це чудове свято, яке зігріло і звеселило серця малечі та здійснило їх найзаповітніші мрії. Серед них хочеться згадати: ТОВ „Форнетті Закарпаття”, ТОВ „Форшнер Україна”, ТОВ „Продовольча група „Барва”, ТОВ „Маргіт”, представництво „Укргазбанк”, МДПІ м. Свалява, відділення ЗРУКБ „Приватбанк”, салон „Крістіна”, медичний коледж „Монада” м. Ужгород, Свалявський технічний коледж, Полянського сільського голову І. І. Дрогобецького, приватних підприємців Юрія Григу, Сергія та Миколу Сацика, Олександра Морозька.
Колектив ОБД м. Свалява щиросердно вітає всіх із наступаючим 2013 роком! Нехай він стане для всіх щасливим, принесе тепло, спокій і любов. Щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії і добра! Міцного здоров’я вам, добробуту і достатку, здійснення усіх бажань.

Антоніна ГОНЧАРУК, старший вихователь Будинку дитини.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com