Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 16 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  До дітей завітав щедрий Миколай

Щороку Святий Миколай приходить до малечі з подарунками. Кожна дитина з нетерпінням чекає цього, бо Миколай-чудотворець піклується про дітей, направляє їх на праведну дорогу. Серце святого Миколая завжди відкрите для всіх, хто з вірою просить допомоги.
Завітав святий Миколай і до вихованців Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації. В цей радісний день всі діти вірять, що отримають подарунок, тому, що святий Миколай всіх бачить з небес, любить і дарує добро.
А привітати вихованців з цим чарівним святом прийшо багато гостей: заступник голови ОДА М. М. Попович, начальник служби у справах дітей ОДА С. С. Якімеліна, начальник управління СБУ в Закарпатській області Г. М. Гріщенко, перший заступник начальника управління СБУ Закарпатської області В. П. Любинков, заступник начальника міліції Свалявського РВ УМВС Я. Й. Лебович з колегами, начальник служби у справах дітей Свалявської РДА Г. І. Попович.
Радісні дитячі усмішки та сяючі від щастя очі. Такими зустрічали своїх гостей вихованці центру.
Діти підготували концертну програму. Пісні та вірші у їхньому виконанні переливались срібними дзвіночками. У молитві до святого Миколая вони зверталися зі своїми потребами, бо вірять, що він допоможе.
Як добре, що знаходяться люди, які, наслідуючи Миколая, допомагають тим, хто найбільше цього потребує.
І нехай це безкорисливе добро відобразиться у здійсненні духовних та матеріальних мрій. Нехай Боже благословення та успіх завжди будуть з тими, хто робить добро.
                                                                       
Оксана Попович, директор Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com