Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Ой хто, хто Миколая любить

Насичений подіями рік добіг кінця, але довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю, триває. Діти завжди з особливим нетерпінням чекають зиму-чарівницю. Бо саме вона багата на свята з подарунками та гарним настроєм.
Найбільш щиро і з великим захопленням та радістю сприймають діти свято Миколая. Бо саме Святого Миколая вважали їх покровителем і заступником. Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками. Невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.
19 грудня Святий Миколай завітав і до учнів ромської національності Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3. Метою свята було не лише привітати, а й навчити дітей любити ближніх та свою країну, дарувати гарний настрій щодня.
Її вихованці старанно готувалися до зустрічі з чарівним гостем. Разом з учителем музики В. Й. Лях, класними керівниками Є. Г. Попович, А. В. Лисович та вокальним ансамблем „Червона калина” підготували пізнавально-розважальну програму „Іде Святий Миколай”.
Свято відбулося у гарно прикрашеному приміщенні школи. На видному місці – образ Святого Миколая, гарно вбрана ялинка.
Святкове дійство розпочалося з цікавої розповіді про хлопчика Миколку, який ще змалечку робив дарунки бідним людям, залишаючись при цьому невідомим. Хлопчик вивчився, став священиком. Усе своє добро роздав бідним людям і служив їм, як тільки міг. За це Господь дав йому силу творити добро ще більше. Коли ж Микола помер, його зарахували до святих. Відтоді всі згадують Святого Миколая і роблять одне одному подарунки.
Під час заходу малеча познайомилася з народними віруваннями, прикметами, пов’язаними з цим святом. У виконанні дітей лунали вірші, загадки, пісні про Святого Миколая та зиму.
Завітавши на свято, кожен проявив свої творчі здібності і отримав велике задоволення. Учні 5-9 класів переглянули мультимедійну презентацію „Святий Миколай”, погралися та позмагалися.
У день Святого Миколая до вихованців завітав директор Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 А. І. Вайдич, який привітав їх зі святом та побажав щастя, здоров’я, успіхів у навчанні.
Звуками веселих мелодій закінчувалося торжество. Гучними оплесками діти-роми проводжали своїх ровесників із ансамблю „Червона калина”. Насамкінець вони разом виконали пісню „Ой хто, хто Миколая любить”. Здавалось, у цю мить і сам Миколай посміхався у засніжені вуси. Він знає, що цієї днини всі мають бути щасливими. І ті, що дарують, і ті, що подарунки одержує. Бо найбільше щастя в житті – робити добро.
Дирекція, педколектив, батьки та учні школи щиро вдячні кожному, хто завжди радий бачити сяючі від щастя дитячі очі. Нехай добро, що твориться вами, повернеться вам сторицею. Будьте завжди здорові, щасливі, нехай ваші задуми в новому році здійснюються так легко і швидко, як дитячі мрії.

Вікторія ЛЯХ, вчитель музики та художньої культури ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com