Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  У майстерні Діда Мороза влаштували новорічний „хенд-мейд”


29 грудня на базі Дусинської та Росошанкої шкіл відбувся майсер-клас з виготовлення новорічної атрибутики „Майстерня Діда Мороза”.
Навчальний заклад наскрізь був насичений святковою атмосферою – у фойє для відвідувачів функціонувала виставка дитячих робіт: декоративні зеленобокі ялинки, квіти та прикраси у техніці „орігамі” – експонати ніби закликали відвідувачів повірити в диво. А учні старших класів ще й запросили усіх до казкового світу, інсенізувавши казку Льюїса Керрола „Аліса в країні чудес”. Вишукані костюми, майстерна акторська гра й справді створювали відчуття ніби пліч-о-пліч крокуєш із навівигаданими, напівреальними героями (прототип книжкової Аліси – трирічна англійка Аліса Плезнс Лідел). Проводжали юних артистів зі сцени бурхливими оваціями, а опісля вистави одразу перейшли до одного із навчальних кабінетів, де пройшов майстер-клас по хенд-мейду.
Впродовж години учні разом з учителями та волонтерами районного Будинку школяра, розділившись на групи, вчилися виготовляти новорічні листівки, ялинкові прикраси із бісеру та паперу. Діди Морози, Сніговики та сніжинки не просто милували око, але й зігрівали серця, адже у кожному виробі було найцінніше – щирість дитячої душі.
Розділити радість свята до Дусинської ЗОШ завітала заступник голови РДА   Е. В. Грабар, яка привітала всіх з Новорічними та Різдвяними святами, і, побажавши щастя, здоров’я, успіхів, достатку у Новому році, запевнила – влада району робитиме все можливе, аби приводів для таких дружніх зустрічей у прийдешньому році було дедалі більше.

Наталія МАЛЕТИЧ.  

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com