Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Життя іде, і все без коректур,
І час летить, не стишує голопу...
Л. Костенко .

Недарма Григорій Сковорода писав: „З усіх утрат втрата часу найтяжча”. Вчителі Тибавської ЗОШ І-ІІ ступенів намагаються кожну хвилину, годину, урок шкільного життя провести так, щоб завжди згадували з теплотою, любов’ю свою школу.
Протягом тижня у освітньому закладі панувала насичена, цікава та велика робота. Програма його досить обширна: тиждень історії, відвідання відкритих уроків та кілька позакласних заходів.
А проходило це все під керівництвом вчительки історії Н.В. Павлович. Наталія Василівна – педагог не тільки за фахом, а й за покликанням. Її уроки цікаві, наукові, нагадують веселу захоплюючу гру. Сама вчителька та її учні в постійних пошуках. Єдиним   і найголовнішим рушієм успіху в благородній справі є творення особистості. Діти її люблять, бо віддає їм тепло свого серця. Крім грунтовних фахових знань, у неї є Божий дар і покликання вчителя.
Розпочали тиждень історії учні 6 класу, які оформили виставку-конкурс „Історія в дитячих малюнках”. Потім всі бажаючі відвідали урок історії у 5 класі. Він був   настільки оригінальним, сучасним, змістовним, емоційно насиченим, що викликав одностайне схвалення.
Адже, крім навчальної мети, заняття носило великий виховний заряд.
Всі присутні з насолодою дивились на виступ семикласників, які провели позакласний захід на тему „Київські князі Володимир Великий та Ярослав Мудрий”. Дуже добре впорались із ролями   князів В.Великого (Василь Фізер) та Ярослава Мудрого (Михайло Сокач). Неперевершено зіграли ролі Шурик (О. Мудрак) та Зіна ( І. Попович), які разом із машиною часу поринули у світ історичного минулого. Підняли настрій присутнім дзвінкими, неперевершеними   голосами та заворожуючими піснями Іван Ливч   „Гуцулянка”, Вікторія Бобаль „Оберіг”. А створювали цей святковий настрій ведучі Іванна Туряниця та Роберт Грабар.
Не менш вражаючим був і виступ учнів 8 класу, які влаштували козацькі змагання, а дев’ятикласник створили дві команди: „Сфінкс” і „Нефертіті” та влаштували цікавий урок КВК.
Програма тижня історії – продумана, цікава, захоплююча та змістовна. На належному рівні пройшли такі   конкурси: „Хто вони?”, „Говорять речі”, „Ринок головоломок”, „Сім чудес світу” та інші.
Журі, до якого входили завуч школи М. М. Іванисенко, голова профспілки О. І.   Зеленько, педагог-організатор Л. Ю. Каліковська високо оцінило роботу учнів, їх участь у позакласному заході. Всі наполегливо змагалися, були неперевершеними   в показі і демонструванні різних історичних осіб. Перед присутніми ніби заново оживали й поставали улюблені історичні діячі ХV, ХVІІІ, ХІV ст. Це було неймовірне й незабутнє, вражаюче видовище. Справжній історичний маскарад.
Велику допомогу у проведенні тижня історії надала і бібліотекар школи О.П. Попович. Всі отримали задоволення: і ті, хто брав участь у творінні, і ті, котрі спостерігали й насолоджувались побаченим. Адже й знання додалися, і по-справжньому відпочили, і стільки позитивних емоцій   отримали.
Адже недаремно прожито ще один тиждень. Зроблено ще одну добру справу у втілення прислів’я за яким працює школа: „На годину спізнишся – за рік не доженеш”.

Мар’яна СТАНКОВИЧ, вчитель української мови та літератури.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com