Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Зустріч з батьками  

Тільки актуальні питання завжди порушуються на загальношкільних батьківських зборах у Неліпинській ЗОШ І–ІП ступенів. Ось і цього разу вони   були при¬свячені важливій темі – здоровому способу життя. Тему та порядок денний оголо¬сила директор Н. В. Легеза.
Епіграфом до виступу заступника директора з виховної роботи М. В. Печунки стали слова народної мудрості: „Гроші загубив – нічого не втратив, час загубив – половину втратив, здоров’я загубив – все втратив”. У своєму виступі заступник директора з вихов¬ної роботи зазначила, що турбота про здоров'я молодого покоління є одним з найважливіших завдань не тільки працівників охорони здоров’я, а й усіх, хто причетний до навчан¬ня й виховання дітей. Адже здатність опанування навчальним матеріалом прямо залежить від здоров’я учнів. Доповідач назвала чотири умови здоров’я дітей: фізичні навантажен¬ня, повноцінне харчування, загартування та відпочинок. Застерігши від шкідливих звичок (алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії), вона дала корисні поради батькам щодо здоро¬вого способу життя в сім’ї.
Вчителька початкових класів Л. В. Сухан привернула увагу слухачів до маленьких шкідливих звичок своїх вихованців, а саме: вживання нездорової їжі в школі (чіпсів, сухариків, шипучих напоїв), тривале сидіння за комп’ютером (часто за рахунок сну), нехтування правилами особистої гігієни (зокрема, миття рук). Промовець наголосила на необхідності дотримання правильного режиму дня, який передбачає, окрім всього іншого, ще й перебу¬вання на свіжому повітрі.
Про свою виховну роботу з учнями розповів класний керівник 5 класу Г. К. Кметі. Учитель поділився своїми педагогічними спостереженнями з колегами та батьками учнів. Він, зокрема, зауважив, що мікроклімат як у сім’ї, так і в шкільному колективі,– впливає на самопочуття та здоров’я дітей.
Цю думку підтримала і класний керівник 10 класу О. І. Русин. Вона зазначила, що здоров’я душі не менш важливе, ніж здоров’я тіла. Душа дитини вразлива. А внутрішня криза в сім’ї зазвичай руйнує душевну рівновагу сина чи дочки і тим самим негативно впливає на її спосіб життя. Учителька закликала батьків більше спілкуватися зі своїми дітьми, перейма¬тися їхніми проблемами, уникати сімейних конфліктів та позбавлятися шкідливих звичок.
Завершилася зустріч невеличким концертом, який підготувала з учнями педагог-організатор О. С. Мигович. Кожен вірш, кожна пісня чи сценка були пройняті ідеєю здорового способу життя.

Елла Голінгер, учитель Неліпинської ЗОШ І–Ш ступенів.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com