Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 24 Січня 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  До відома вступників до ВНЗ  

У 2013-у, як і в попередні роки, вступ до вищих навчальних закладів України здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, реєстрація на яке розпочалася 4 січня і продовжуватиметься до 5 березня 2013 року.
Реєстрацію учасників тестування здійснює Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти. Початок процедури – на сайті www.test.if.ua, завершення – поштою. За відсутності доступу до мережі Інтернет учасники можуть зареєструватися у навчальному закладі за допомогою диска з програмою реєстрації. Кожен учасник може зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більш ніж з чотирьох предметів.
З умовами й особливостями реєстрації учасників ЗНО-2013 керівників навчальних закладів І–ІІІ ступенів ознайомила заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Свалявської РДА К. О. Стегура на нараді, яка відбулася 8 січня 2013 року. Зокрема, їх ознайомлено з нормативно-правовими актами щодо проведення ЗНО навчальних досягнень випускників закладів системи загальної середньої освіти в 2013 році, затвердженими наказом МОН молодьспорт України № 1130 від 22.10.2012 року.
Цього року зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до ВНЗ України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої історії, всесвітньої літератури, російської мови, однієї з іноземних мов (на вибір): англійської, німецької, французької, іспанської.
Для реєстрації на ЗНО на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно надіслати комплект реєстраційних документів: копію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт); копію документа про повну загальну середню освіту (або довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти; дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3х4 см; висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях); копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних); документи, перекладені державною мовою та завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою); заяву-реєстраційну картку. Детальніше про спосіб та умови реєстрації можна дізнатися на сайті www.test.if.ua, де розміщена інформаційна листівка „Як зареєструватися на ЗНО-2013”.
За умови правильного оформлення реєстраційних матеріалів із регіонального центру кожен учасник на поштову адресу, вказану у реєстраційних документах, отримає лист із реєстраційною карткою абітурієнта, Сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційним бюлетенем, повідомленням про створення специфічних умов (за потреби).
Якщо впродовж трьох тижнів із дня відправлення листа не надійде лист-відповідь від ІФРЦОЯО, потрібно зателефонувати до регіонального центру за номером: (0342) 75-09-75. На сайті центру www.test.if.ua буде розміщена інформація про рух поштових відправлень. Сертифікат слід зберігати не ламінуючи, оскільки його потрібно пред’являти під час проходження тестувань для проставлення відповідних відміток.
Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, залежно від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Інна НІБАК, методист відділу освіти, молоді та спорту Свалявської РДА.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com