Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими

По-особливому підійшли до відзначення новорічних свят фахівці із соціальної роботи Свалявського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді працівники Н. Кошова, М. Варга, А. Хараїн та автор цих рядків. Вони організували для дітей Свалявської ЗОШ ромської національності захід під назвою „Іграшка – талановитій   дитині”. Вихованці із задоволенням   проявляли свої таланти – співали, читали вірші і за це отримували іграшки.
Талант без праці не може бути реалізований, тому я провела заняття „Важко тому жити, хто не хоче робити”. Учні розповідали про свої сімейні обов’язки та звичаї.
Метою заняття було поглибити знання дітей про те, що праця – всьому голова, розвивати інтерес до праці як засобу оволодіння новими вміннями та навичками, виховувати любов до праці, старанність, наполегливість.
Фахівець із соціальної роботи – це не тільки людина, яка займається створенням соціальних   умов життєдіяльності, різнобічного розвитку різних категорій сімей, захистом їх конституційних прав, здійсненням соціального супроводу проблемних сімей, ранньою профілактикою правопорушень та злочинності. Це, насамперед, наставник, який вміє зацікавити певну категорію людей, аби вони не тільки задумалися над сказаним, але   зробили для себе   відповідний висновок та почали реалізувати на практиці задумане.
Результат роботи   соціального фахівця – це позитивне вирішення проблем людей, з якими він працює.
Хоча у заході брали   участь найменші, мети сповна було досягнуто. Діти загорілися бажанням і надалі демонструвати свої уміння та таланти, можливо, вперше задумалися над роллю праці в житті людини.

Жанна МІШКО, фахівець з соціальної роботи Свалявського РЦСССДМ.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com