Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 24 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  „Казка зимового лісу”


„Казка зимового лісу”

Позаду новорічно-різдвяні свята. Малеча обласного Будинку дитини старанно готувалася до них – вивчала віршики, пісеньки, новорічні хороводи та різдвяні колядки. Скрізь панувала святкова атмосфера. Вихованці групи „Ластівка” запросили всіх бажаючих до „Казки зимового лісу”, де було багато різних героїв: Білосніжка, гноми, ведмедики, лисичка, білочка, зайчик та інші цікаві персонажі.
Але найбільш очікуваним, звісно, був справжнісінький Дід Мороз, який не поскупився на подарунки. Дітки з цікавістю розглядали пакунки та ласували цукерками.
До вихованців, працівників та гостей заходу звернувся головний лікар закладу   В. М. Бейреш. Він побажав усім наснаги, добробуту і достатку у прийдешньому році, а малятам – бути здоровими, щасливими і знайти власні родини. Крім того, подякував організаторам за чудове свято.
Але сюрпризи на цьому не закінчилися. Упродовж тижня до Будинку дитини навідалося чимало інших Дідів Морозів, які вітали діток та колектив закладу з новорічними святами, віншували, дарували їм щедрі подарунки, а головне – любов та тепло, так необхідні знедоленим діткам. А ті в свою чергу   обдаровували гостей щирими усмішками та хорошим настроєм.
Маленькі вихованці разом зі своїми вихователями ніби повернули присутніх у час Різдвяних свят, час, коли ми, дорослі, починаємо вірити у казку, добро і торжество справедливості, час, коли знов і знов народжується Христос – для нас, для світу.
Усього цього не було б без допомоги чуйних людей, яким небайдужа доля сиріт. Серед них варто виділити благодійників римо-католицької церкви (м. Мукачеве); представників заводу „Флекстронік” (м. Мукачеве); UA РЕПОРТЕР – інформаційна підтримка (м. Ужгород); Ман Дениса, „Єдине студентство” (м. Ужгород); В. В. Пайду (м. Ужгород); Ю. Ю. Заболотного (м. Ужгород); Т. О. Баумана (м. Свалява); отця Кирила (м. Київ); пастора Івана Йосиповича (с. Родникова Гута); Катерину та Володимира (м. Київ), православну церкву Різдва Пресвятої Богородиці (м. Свалява).
Адміністрація, колектив та вихованці закладу висловлюють усім щиру подяку, бажають Божого благословення за добрі справи, щастя, здоров’я, добробуту, миру і злагоди! Нехай 2013 рік наповнить кожне серце вірою, надією та любов’ю, здійсняться всі ваші задуми. Родинного тепла вам, щирих друзів, шани та любові від рідних і близьких.

Антоніна ГОНЧАРУК, старший вихователь Будинку дитини.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com