Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У 2009 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866, статті 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розпорядженням голови райдержадміністрації було утворено комісію при районній державній адміністрації - як консультативно дорадчий орган з питань захисту прав дитини. Цим же розпорядженням було затверджено Положення про дану комісію.
      Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров»я, освіту, соціальний захист сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія відповідно до покладених на неї завдань розглядає питання : зокрема, позбавлення та поновлення батьківських прав; вирішення спорів між батьками, щодо визначення місця проживання дитини; участь одного з батьків у вихованні дитини; побачення з дитиною матері, батька, які позбавленні батьківських прав; встановлення і припинення опіки, піклування; утримання та виховання дітей у сім»ях опікунів, піклувальників, прийомних сім»ях, дитячих будинках сімейного типу та виконання покладених на них обов’язків; розгляд звернення дітей щодо неналежного виконання батьками, опікунами, піклувальниками обов»язків з виховання або щодо зловживання ними своїми правами; вчинення правочинів щодо нерухомого майна, на яке мають право неповнолітні тощо.
      Основною організаційною формою діяльності комісії є її засідання, які проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на місяць. Так, 25 січня 2013 року в голові комісії заступника голови Свалявської районної державної адміністрації Таліяна Михайла Йосиповича була проведена комісія з питань захисту прав дитини, на якій було розглянуто заяви громадян щодо захисту прав дитини. Зокрема, більше половини питань стосувалося вчинення правочинів щодо майна, житла, позбавлення батьківських прав, та затвердження індивідуальних планів на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
        Під час розгляду таких заяв з наданими пакетами документів члени комісії особливу увагу звертають на те, щоб у ході вчинення житлових та майнових правочинів інтереси дітей були дотриманні згідно чинного законодавства.


Начальник служби у справах дітей Г.І.Попович

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com