Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 29 Січня 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Неліпинська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів завжди радо зустрічає гостей.

Ось і нещодавно на базі освітнього закладу відбулося виїзне практичне засідання Школи молодого вчителя на тему „Формування навичок аналізу та самоаналізу уроку української мови, української літератури та світової літератури”. Очолює Школу досвідчений учитель-методист української мови та літератури Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Г. І. Марфинець. Учасників зібрання гостинно зустріла директор школи Н. В. Легеза і провела для них невеличку екскурсію. Адже дехто з них побував у навчальному закладі вперше.
До Школи молодого вчителя приходять вчителі-словесники, стаж роботи яких менше п’яти років. Вони мають можливість набратися досвіду, методики викладання предмета, вмінню давати аналіз та самоаналіз уроку. А головне – що насамперед потрібно знати молодому спеціалісту, йдучи до дітей.
На цей час Школу відвідують дев’ять фахівців, які цьогоріч (або роком-двома раніше) стали на педагогічну ниву. Кожен „випускник” Школи ділиться набутими знаннями, вмінням методично правильно будувати уроки, дотримуючись структури та організовувати і проводити позакласні заходи.
Цього разу своїми вміннями і навичками ділилася з колегами вчителька української мови та літератури Неліпинської ЗОШ І–ІІІ ступенів М. В. Данайканич. Присутні мали змогу відвідати урок української мови у 7 класі на тему „Дієприслівниковий зворот. Коми при дієприслівниковому звороті” та позакласний захід на тему „У пісні – душа народу”. Урок був проведений з використанням сучасного мультимедійного обладнання, яким наша школа вирізняється з-поміж інших навчальних закладів. Відрадно, що молодий спеціаліст вміло поєднала урок з позакласним заходом. Поетичні вислови, вірші про пісню – оте невмируще джерело кожного народу – лилися із дитячих уст невимушено, граціозно, святково. Саме вони і створили атмосферу урочистості, піднесеності. А родзинкою заходу стало виконання народної пісні „Ой ти, місяцю …” дуетом Марії Володимирівни та вчителя музики Габріела Карловича Кметі. Присутні були зачаровані співом не тільки вчителів, але й учнів, що додало їм снаги й заряду енергії надовго.
На окрему подяку заслуговує методист відділу освіти, молоді та спорту Лариса Василівна Андрела, яка не лише була присутня на цьому засіданні, але й надала молодим спеціалістам неабияку допомогу, налаштовуючи їх на плідну роботу над удосконаленням їхнього педагогічного зросту.

Ірина Лендел,заступник директора з навчально-виховної роботи Неліпинської ЗОШ І–ІІІ ступенів.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com