Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Крокуємо в ногу з часом

Важко переоцінити важливість володіння іноземними мовами в сучасному світі. З метою пропаганди передового педагогічного досвіду, розвитку творчих здібностей учнівської молоді та згідно з наказом школи у Свалявській ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 традиційно проводиться Тиждень іноземних мов, до якого учні готуються заздалегідь – випускають стінгазети, організовують експозиції та виставки, розучують пісні та інсценівки.
Розпочався Тиждень іноземних мов з урочистої лінійки, до якої вихованці на чолі з своїми педагогами-наставниками підготували змістовні, цікаві, високохудожні виступи.
Так, учні Ю. Гречко (7”б” клас, вчитель Л. В. Пелих), М. Брудняк, М. Іжак, В. Коневич (10 клас, вчитель І. В. Улман), О. Русин (9”а” клас) та колектив дівчат 5”б” класу (вчитель М. Г. Бобаль) потішили школярів, вчителів, батьків та гостей свята веселими піснями. Вірші, продекламовані десятикласницею І. Фалес (вчитель О. О. Черепаня), ученицями 7”б” класу А. Ловгою та Ю. Гречко (вчитель Л. В. Пелих), та сонет Шекспіра у виконанні А. Гаврилюк та М. Конопльової (вчитель І. В. Улман), налаштували всіх на серйозний лад.
Затамувавши подих, слідкувала публіка за композиціями „Пори року” (учні 3”а” та 4”а”),   „Книги – наші друзі” (6”б”, вчитель І. В. Улман) та інсценізацією казки „Маленька ялинка” у виконанні учнів 5”б” (вчитель М. Г. Бобаль). Завдяки чудовому виступу О. Русин та М. Турок (9”а” клас, вчитель М. Г. Бобаль) присутні збагатили свої знання про відзначення традиційних американських свят.
Директор школи О. І. Лемак привітала всіх з початком Тижня та наголосила на важливості опанування іноземних мов завдяки кропіткій, наполегливій, але результативній праці.
Невід’ємною частиною Тижня іноземних мов є відкриті уроки, виховні заходи, на яких члени методоб’єднання мають змогу поділитися з колегами своїми методичними знахідками, інноваційними технологіями та творчими здобутками.
І. В. Улман провела надзвичайно цікавий урок „Золотий вік британського живопису” у 10 класі. Завдяки багатому ілюстраційному матеріалу, різноманітним формам та методам навчання, високій активності учнів дирекція школи та члени методоб’єднання вчителів іноземних мов мали змогу отримати справжню естетичну насолоду.
Л. В. Пелих запросила колег у 5”а” клас на урок „Візит лікаря”, під час якого продемонструвала свою високу педагогічну майстерність. Використавши непересічні кумедні ілюстрації та різноманітний роздатковий матеріал, вчителька спонукала вихованців до насиченої, уважної та високоефективної роботи на уроці.
М. Г. Бобаль запросила гостей на інсценівку казки „Дванадцять місяців” яку показали учні 8”б” класу. Перетворивши приміщення класної кімнати на справжній казковий ліс та повністю перевтілившись в образи своїх героїв, школярі спонукали присутніх відчути цілу гаму емоцій – від співпереживання головній героїні до радості за щасливий кінець і перемогу добра над злом.
Отож, черговий Тиждень іноземних мов у Свалявській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 2 добіг свого кінця, залишивши всім учасникам дійства відчуття задоволення від виконаної праці, демонстрування своїх здобутків та творчих злетів.
З нетерпінням очікуємо на змогу проявити свої таланти та знання на Тижні іноземних мов у наступному році.

Марія БОБАЛЬ,   голова методоб’єднання вчителів іноземних мов Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com