Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 18 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  05.06.2009

27 травня в селі Голубине на Свалявщині відбулось відкриття нової асфальтової дороги. Подія, на яку з нетерпінням чекали місцеві мешканці, сталася завдяки ініціативі та сприянню в.о. голови Свалявської РДА Івана Ланьо.

Стан доріг в сільських населених пунктах одна з найактуальніших проблем, - зазначив Іван Ланьо. - Незважаючи на економічну кризу та дефіцит бюджету, її необхідно вирішувати. І це ми намагаємося успішно робити на Свалявщині.

    За словами Голубиного сільського голови Михайла Капустея, центральна вулиця села впорядкована. А ось решта потребує оновлення та капітального ремонту. На радість місцевих мешканців тепер тут з'явилася нова майже 700 метрова асфальтова дорога, що, безумовно, створить зручності для водіїв та пішоходів. То ж сільський голова висловив вдячність Івану Ланьо за сприяння у покращенні умов проживання жителів населеного пункту.

  Це лише початок реалізації масштабного проекту модернізації сільських доріг у Свалявському районі, - сказав в.о. голови райдержадміністрації І.І.Ланьо. - Крок за кроком ми будемо виконувати такі роботи і в інших населених пунктах Свалявщини.

    Іван Ланьо також зазначив, що протягом 2009 року планується здійснити ремонт доріг в селах району на суму більше мільйона гривень.

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com