Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  День відкритий дверей

Студентський та педагогічний колективи Свалявського технічного коледжу НУХТ до Дня відкритих дверей готувалися зазделегідь. Адже
на свято запросили учнів не лише Свалявського району, а й Іршавського, Воловецького, Мукачівського, Ужгородського, Перечинськго, Міжгірського та інших. Для цього їздили в школи, розповідали про навчання в коледжі, знайомили випускників з умовами, формами навчання, показували відеофільми, рекламні ролики, матеріли з досвіду роботи закладу, його відділів, про переможців обласних і Всеукраїнських спортивних змагань, конкурсів, олімпіад, традиційних свят, що проводяться в коледжі. І їхня робота була очевидною, саме тому, мабуть, актова зала навчального закладу ледве вмістила всіх гостей, що прийшли на свято.
З самого ранку в фойє коледжу було оформлено виставку технічної творчості. Студенти разом з завідувачами відділів, головами циклових комісй, викладачами та спеціалістами добре продумали і підготували такі моделі, які б свідчили про творчий підхід і переконували присутніх у важливості підготовки майбутніх спеціалістів для нашої держави. Гості пересвідчилися, що заклад має відповідну матеріальну базу, творчі колективи викладачів та студентів, які вміють і можуть допомогти здобути освіту за обраною спеціальністю. А моделі говорили самі за себе. Зокрема,   „Лови момент”, – електрифіковане дерево грошей”, „Каравай і калькуляція до нього”, „Туристична карта Закарпатської області”, торт у вигляді калькулятора та інші фотостенди, які підготували економісти коледжу.
Механіки виготовили макети тістомісильної машини безперервної дії И8-ХГЛ-12/1, тунельну піч, підйомник „Піфагора”, повітряний млин, зроблений з печива різних сортів; електрики – макет трансформаторної підстанції „Свалява-2”, тризисторний привід постійного струму „Діюча модель”, діюча модель винаходу Ніколи Тесли „Котушка Тесли на одному транзисторі Качера Бровіна”. Технологи приготували кулінарні та кондитерські вироби,   комп’ютерники пропонували знайомство з особисто створеними прикладними програмами та іншими цікавинками.
Гості з великим задоволенням оглянули виставку, ознайомилися з аудиторіями, читальним та спортивним залами, лабораторіями, комп'ютерними класами.
У актовій залі свято продовжилось концертною програмою. На дні були присутні і виступали директор коледжу кандидат технічних наук В. Д. Йовбак, голова районної державної адміністрації Г. П. Уліганинець, голова районної ради І. Й. Гартавел, голова студентської ради В. Островка. Студентки групи ДХ-103 привітали гостей хлібом-сіллю на вишитих рушниках і благословили всіх присутніх у залі.
Ведучі – Ганна Шкріба та Євген Шипович представили студентів усіх спеціальностей, які виконали художній номер „Моя професія – найкраща”. Ірина Пішковці, Мар’яна Деймон, Андріана Крайниковець, Антон Бахмат, Влада Бабошина, Ніна Костраба, Мар’яна Голікова радували присутніх своїми поезіями і репризами. Марія Мигович, Анастасія Бобаль, Ганна Мурник, Оксана Барна, Вікторія Причина, Діана Русин, Вікторія Бедрик виконували вокальні пісні і музичні жарти. Неперевершеними були учасники танцювального колективу – Мирослава Шегерманова виконала східний танець. Привітно і з веселими аплодисментами учні і їхні вчителі сприйняли жартівливий музичний номер „Студент-Султан і його гарем” (роль Султана виконав Євген Кручаниця, а Микола Спицин, Михайло Бобаль   і Дмитро Гудачек – відповідно ролі Фатіми, Гульчитай та Зульфії), Султаншу та сім її помічників підготували студенти групи ДВХ-122 (куратор Оксана Степанівна Вурста). І як завжди, зачарувала і порадувала своєю артистичністю Вєрка Сердючка, яку зіграла Юлія Штецо.
Концертна програма завершилася музичним номером „Як у нас на Україні” у виконанні вокального та танцювального колективів.
Гості були вдячні за святкову програму, екскурсію і виставки.

Віра ПЕРЕСТА, заступник з виховної та гуманітарної роботи Свалявського технічного коледжу НУХТ.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com