Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Естетизація виховного середовища як фактор формування емоційної культури учнів”

Днями на базі Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1, Полянської та Плосківської ЗОШ І–ІІІ ступенів під керівництвом методиста відділу освіти, молоді та спорту Свалявської РДА Н. І. Ладані відбувся обласний науково-методичний семінар методистів районних (міських) відділів (управлінь) освіти та керівників районних (міських) методоб’єднань художньо-естетичного циклу на тему „Естетизація виховного середовища як фактор формування емоційної культури учнів”.
Гостей заходу – представників усіх районів Закарпаття – гостинно зустріла Свалявська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1. Семінар розпочав начальник відділу освіти, молоді та спорту Свалявської райдержадміністрації В. П. Русин. Він зауважив, що на подібних зустрічах педагоги мають можливість здобути певний досвід, самовдосконалитися, а також поділитися своїми напрацюваннями. Перед учасниками семінару виступила методист кабінету виховної роботи та предметів етико-естетичного циклу Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти М. Д. Жабляк, побажала всім плідної праці й наголосила на необхідності подібних зустрічей. Н.І.Ладані представила програму семінару.
Візитною карткою Свалявської школи є шкільний ансамбль під керівництвом Л. Ю. Реви (керівника районного методоб’єднання вчителів художньо-естетичного циклу), який і цього разу своїм виступом розчулив усіх учасників семінару. Директор Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 І. В. Воробканич,   заступники директора О. Ф. Гергель та О. В. Тимкович розповіли про шляхи становлення навчального закладу, його відновлену назву, міжнародну співпрацю та презентували досвід роботи школи із художньо-естетичних дисциплін.
Наступним пунктом візиту стала Полянська ЗОШ І–ІІІ ступенів. Її директор В. О. Попович познайомила гостей з історією школи, її особливостями та досягненнями. Педагоги області відвідали відкритий інтегрований урок (образотворче мистецтво, музичне мистецтво, читання) у 1 класі на тему „Закріплення вивчених букв через засоби художньої виразності предметів художньо-естетичного циклу”, який творчо підготувала вчитель образотворчого мистецтва Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів Т. Г. Ребриш. Заняття супроводжувалоя чудовим презентаційним матеріалом, за яким учні   слідкували із захопленням. Спілкування з першокласниками та їхньою вчителькою виявилося цікавим та пізнавальним; педагоги взяли урок на озброєння і поділилися своїми враженнями.
У Плосківській ЗОШ І–ІІІ ступенів гостей привітав її директор П. І. Лізанець, представивши всі напрацювання і здобутки школи. Далі учасники семінару відвідали два майстер-класи з музичного та образотворчого мистецтва „Я роблю це так”. Перший урок у 8 класі на тему „Джордж Гершвін. Симфоджаз” показала вчитель музичного мистецтва Стройненської ЗОШ І–ІІ ступенів М. М. Бігар. Учні із захопленням слухали її розповідь, яка супроводжувалася презентаційним матеріалом. Другий урок у 7 класі на тему „Малювання композиції „Тихесенький вечір на землю спадає” представив, учитель образотворчого мистецтва Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів №   3 В. В. Івашкович. На уроці Віктор Вікторович поділився з учнями та гостями своїми секретами малювання, зобразивши на дошці чудову картину вечірнього села. Урок так само супроводжувався презентаційним матеріалом.
Після закінчення уроків відбувся круглий стіл на тему „Естетизація виховного середовища як фактор формування емоційної культури учнів”. Учасники заходу обмінялися про своїми враження, високо оцінили працю вчителів художньо-естетичного циклу Свалявщини і поділилися власним досвідом роботи. М. Д. Жабляк ознайомила присутніх із новинками фахової літератури, розповіла про плани та перспективи діяльності вчителів музики та образотворчого мистецтва.
Насамкінець гостям представили творчий звіт педагогічних працівників Свалявщини з художньо-естетичних дисциплін.

Інна НІБАК, методист відділу освіти, молоді та спорту.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com