Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Надзвичайна подія яка трапилась в м.Свалява на р.Латориця

Так «13 » квітня 2013р. о 09 год. 15 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-9   м. Свалява по телефону від чергового охоронця Йовбак М.І. не діючого заводу «Торгмаш» м.Свалява вул. Чехова,6 поступило повідомлення про те що на річці Латориця м.Свалява на острівкові який з обох сторін омивали великі течії води знаходиться невідома жінка, яка просила допомоги.
      В результаті виїзду черговою вартою було виявлено, що   дійсно на острівкові який з обох сторін омивали великі течії води знаходиться невідома жінка, оцінивши обстановку вирішили за допомогою плав засобів та рятувальних мотузок надати допомогу потерпілій черговою вартою в складі   виконуючого обов’язки начальника варти Гирича І.В., командира відділення прапорщика Пивовара В.М. та прапорщика Поповича В.А. були проведені заходи по спасінню невідомої, нею виявилась гр.Циганин Неля Іванівна   - 1978р-н., мешканка с.Голубине, 7, тимчасово не працююча, дана громадянина знаходилась в нетверезому стані. В результаті проведених заходів потерпіла доставлена каретою швидкої допомоги в Свалявську ЦРЛ.
      Служба цивільного захисту в Свалявському районі наголошує мешканцям та гостям міста будьте обережні не допускайте неадекватних дій на водоймах та   річках.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com