Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  У Сваляві рятувальники та волонтери розчищали підмостові опори, щоб уникнути паводкаТак, протягом березня-квітня працівники державної пожежно-рятувальної частини № 9 міста Свалява спільно з провідним фахівцем Служби ЦЗ в Свалявському районі Тарасов А.В.та головою Свалявської районної громадської організації "Сейшн" п.Бідзіля І.М. і волонтером п.Яковченко Р.П. здійснювали очистку опор автомобільного мосту в м.Свалява та найбільш захаращених місць ріки Свалявка. За зимовий період тут утворились затори із сміття.

За умови підняття рівнів води в річці Свалявка, через яку проходить даний міст, такі великі сміттєві затори можуть заважати стрімкому проходженню талої води і загрожувати підтопленням прилеглих територій.

За допомогою бензопили, багрів та засобів малої механізації розчищали одну з головних річок Свалявського району. Більш ніж 20 куб. м сміття та різного мотлоху виловили з води . Яке могло призвести до непередбачуваних наслідків.

В розчищенні приймало участь 9 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки від ДПРЧ-9 м.Свалява провідним фахівцем Служби ЦЗ в Свалявському районі Тарасов А.В.та головою Свалявської районної громадської організації "Сейшн" п.Бідзіля Іван і волонтером п.Яковченко Роман

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com