Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  06.07.2009

Днями в селі Родникова Гута на Свалявщині відбулось відкриття нової асфальтової дороги. Подія, на яку з нетерпінням чекали місцеві мешканці, сталася завдяки ініціативі та сприянню   місцевої РДА.

    На сьогодні у Родниковій Гуті прокладено 270 метрів якісного дорожнього покриття. Таким чином, за словами Івана Ланьо, на Свалявщині триває реалізація масштабної програми реконструкції та будівництва асфальтованих сільських доріг.
    До прикладу, минулого місяця було модернізовано автошляхи у селі Голубине - асфальт виклали на вулиці Цоклановиці. Місцеві мешканці дуже довго потерпали від незадовільного стану проїзної частини, писали скарги, обурювалися, а тепер дякують очільнику районної організації Єдиного Центру за сприяння у вирішенні цієї проблеми, створення зручностей для водіїв та пішоходів, й загалом - за покращення умов проживання сільських жителів.

      - Крок за кроком ми будемо виконувати такі роботи і в інших населених пунктах Свалявщини, - зазначає Іван Ланьо. - Протягом 2009 року планується здійснити ремонт та прокладання нових доріг в селах району на суму в один мільйон гривень. Хочу наголосити: у нас на контролі перебувають і беруться до виконання не дріб'язкові проекти, а конкретні плани, що стосуються соціально-економічного розвитку окремих територіальних громад, вирішення яких вимагає допомоги від місцевої влади.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com