Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 24 Січня 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Лісові пожежі.
Бережіть ліс від вогню!

Свалявський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області застерігає, що з року в рік із початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. У працівників ДСНС і лісової охорони в такий період особливо напружений час. Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю. Але жителі нашого району та міста часто не усвідомлюють значення лісів для здоров'я. Щорічно спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.            
Щорічно в Україні лісові пожежі знищують майже 5 тисяч гектарів лісів. За статистикою майже усі пожежі стаються через людську недбалість. Для прикладу: із майже 5 тисяч лісових пожеж, що сталися минулого року в Україні, лише 24 почалися з природних причин. Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву не загашені недопалки, а також дитячі витівки з вогнем.  
Лісові пожежі приводять до матеріальних, екологічних збитків, знищення навколишнього середовища.
За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.            

Шановні мешканці та гості м.Свалява та району!

Для того, щоб попередити пожежу в лісі, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки:
 у пожежнонебезпечний сезон не запалюйте багаття у хвойних молодняках, на ділянках ушкодженого лісу, у місцях з підсохлою травою, а також під кронами дерев;          
 не кидайте не загашені цигарки та сірники, не дозволяйте дітям гратися з вогнем;          
 перед відходом з лісу багаття повинно бути ретельно засипане землею або залите водою до повного припинення тління;
 не залишайте в лісі скляний посуд: під променями сонця звичайна пляшка може перетворитися на своєрідну лінзу і спричинити займання;
 не засмічуйте ліс побутовими відходами, не влаштовуйте в них смітника.            

Пам'ятайте: непогашені багаття, сірники, недопалки - головні вороги лісу! Погано загашене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку. Саме тому Свалявський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області та 9 ДПРЧ м.Свалява звертається до Вас - будьте уважними та обережними з вогнем! Біди не буде, якщо кожен буде дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.

Тарасов А.В.

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com