Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Не паркуйтеся на пожежних гідрантах!

Загалом у м.Свалява є близько 44 пожежних гідрантів, — інформує Свалявський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області, — але користуватися гідрантами рятівникам заважають припарковані на них автомобілі.

Законодавчо не існує заборони паркувати транспортні засоби на пожежних гідрантах, відтак рятівники пожежні гідранти замальовують червоним кольором, а бордюри позначають червоними смугами, що означає: тут встановлено гідрант.

Води в пожежній машині вистачає на 5—10 хвилин гасіння пожежі, тому необхідно поповнювати її запаси, використовуючи гідрант. Коли ж через припаркований автомобіль скористатися гідрантом не вдається, доводиться шукати інший, а це відбирає дорогоцінні хвилини.

Тому дороги, проїзди та проходи до будівель, споруд, пожежних вододжерел, підступи до зовнішніх стаціонарних пожежних драбин, пожежного інвентарю, обладнання та засобів пожежогасіння мають бути завжди вільними, утримуватися справними, взимку очищатися від снігу. Забороняється самовільно зменшувати нормативну ширину доріг та проїздів.

З огляду на ситуацію Свалявський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до всіх автомобілістів та гостей Сваляви, які прибули на автівках — при паркуванні транспортних засобів у центральній частині міста, а також в інших мікрорайонах слід звертати увагу на позначки, які є на стінах та на бордюрах. І не забувати: не можна паркуватися поблизу гідрантів, на люках, під якими вони розташовані, на засувках, адже при пожежі доступ пожежників до гідранта має бути безперешкодним у будь-який момент. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com