Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  „Майбутнє варто планувати”

Під таким гаслом 12 травня у Закарпатській області розпочався тиждень планування сім‘ї в рамках програми „Здоров’я жінок України”. Долучилась до нього і Свалявська центральна бібліотека – 16 травня у   центрі міста, біля міського   парку спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, БФ „Центр громадських ініціатив”, в рамках фінансування програми   „Здоров’я   жінок України”   для   подружніх пар, молоді провела інформаційно-просвітницьку акцію „Майбутнє варто планувати”.
Розпочала захід і розповіла про його мету   – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам – директор ЦБС Марія   Бітлянин.
Всі бажаючі, які зібрались на площі біля міського парку, малиможливість   оглянути фотоекспозицію „Моя щаслива сім’я”,   на сімейних знімках якої побачили   всю гамму позитивних прикладів. Щасливі батьки ділилися рецептами сімейного щастя,   а відтак отримали символічні подарунки – рамки для майбутніх родинних фото.
Скористалися нагодою привітати своїх матусь і наймолодші учасники свята. На адресу рідних з дитячих уст лунали віршики, а дарунками були невеликі букетики ромашок. Адже саме ця квітка є символом любові, подружжя, щасливої сім’ї. Конкурс малюнка „Веселкова родина”   відкрив не лише талант малечі, але й любов її та повагу до своїх батьків, бачення щасливої родини власними очима.
Продовжила акцію директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Шестак, яка розповіла про особливості роботи центру,   акцентуючи увагу на прийомні сім’ї та будинки дитячого типу. Цікаво, захоплююче провела ігри „Вчимося говорити добрі слова” та „Вчимося відчувати один одного”, в яких взяли участь і дорослі, і діти.   При цьому бабуся-опікун   з Поляни поділилася власним досвідом виховання внука.
Про роботу з багатодітними та малозабезпеченими сім’ями у Керецьках вела мову фахівець РЦ СССД Вікторія Маровді, яка опікується даним населеним пунктом.
Волонтери та соціальні працівники роздавали мешканцям   міста спеціальну друковану продукцію та символічні браслетики зеленого кольору, закликаючи цим замислитися над своїм здоров’ям і важливістю планування своєї сім’ї.
Наприкінці кожен бажаючий мав змогу висловити свої враження, почуття і емоції –   створити один великий спільний малюнок із найкращими побажаннями.
Свято закінчилося, але на цьому не закінчився проект. В ЦРБ продовжує діяти інформаційно-консультаційний куток „Майбутнє варто планувати”, в якому бажаючі завжди отримають достовірну інформацію, телефон „гарячої анонімної телефонної лінії”, до якого можуть звернутися за порадою. В рамках проекту планується організувати цикл інформаційних зустрічей з питань репродуктивного здоров’я й планування сім’ї, перегляд пізнавальних фільмів, ситуаційні вправи та інші цікаві заходи.
Завдяки реалізації проекту жителі   Свалявщини мають можливість отримати сучасну коректну інформацію щодо репродуктивного здоров'я та планування сім'ї, яка допоможе прийняти життєво важливі рішення щодо власного здоров'я і здоров'я тих, кого вони люблять.   
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com