Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  ДО ВІДОМА СУБ»ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

        Відповідно до статті 2 Закону України «Про колективні договори і угоди»   колективний договір укладається на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи між власником або уповноваженим ним органом з одного боку і однією або кількома профспілковими чи іншими уповноваженими на представництво трудовим колективом органами.
        Колективний договір укладається на основі чинного законодавства прийнятих сторонами зобов’язань з метою врегулювання виробничих, трудових і соціально-економіних відносин і узгодження інтересів трудящих, власників та уповноважених ними органів.
          Умови колективних договорів, укладених відповідно до чинного законодавства, є обов’язковим для підприємсива, на які вони поширюються, та сторін, які їх уклали. Умови договорів, погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є не дісним і забороняється включати їх до договорів.
          У зв’язку з вищенаведеним, просимо укласти колективні договори та відповідно до Постанови КМУ від 13.02.2013р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів»   подати   на повідомну реєстрацію в управління праці та соціального захисту населення   відділу праці та зайнятості населення Свалявської райдержадміністрації, тел. 23362    

Начальник управління О.О.Соломко 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com