Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Найбільше природне багатство Карпатської землі було представлено на ІІІ фестивалі мінеральної води “Сила життя в джерелах Карпат”, який відбувся минулими вихідними.
Свято проходило у мальовничому урочищі Уклин. Тут мали змогу представити свою продукцію та види послуг заводи та оздоровниці, котрі нині працюють на Свалявщині. Гості мали можливість безпосередньо оцінити надзвичайні властивості живої води, скуштувати закарпатських страв. Також всі добре відпочили, обирали розваги на свій смак. Зі сцени публіку розважав відомий артист Жорік Делієв. Вдало пройшла концертна програма, виступали відомі артисти та гурти: Анатолій Матвійчук, СКАЙ, Доміно, Танго Темпо та інші.
Для Свалявщини мінеральна вода — це своєрідний Клондайк. Питома вага розливу мінеральних вод становить більше 60 відсотків загального обсягу промислового виробництва району. В місцевих санаторіях і рекреаційних закладах, що діють на базі мінеральних вод в 2008 році оздоровлено понад 100 тисяч осіб, що вдвічі більше, ніж у попередньому році. На сьогодні у виробничо-курортній сфері, в якій використовується мінеральна вода, мають постійну роботу майже 4 тисячі свалявців. Власне, не тільки вони сприйняли свято за своє. На облаштованій гірській місцині діяли своєрідні презентаційні намети майже всіх підприємств і санаторіїв.
З вітанням до учасників свята звернувся заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Михайло Попович. Не обійшлося і без подарунків від районної влади, народного депутата України Василя Петьовки. Грамотами та цінними призами були нагороджені кращі виробники води та працівники санаторіїв.

Фоторепортаж >>>>>>>>>>

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com