Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 26 Січня 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Щаслива пора літнього відпочинку

Літні канікули для дітей – радість. А для дорослих – це пора оздоровлення малечі. Зокрема, голова райдержадміністрації прийняв розпорядження „Про органі¬зацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році”, яким затвердив відповідну дислокацію закладів оздоровлення та відпочинку. Протягом літнього періоду 2013 року заплановано оздоровити 3470 дітей та підлітків Свалявщини, що становить 55% від загальної кількості вихованців шкільного віку. Діти відпочивають у 32 оздоровчих закладах району, а саме: 26 пришкільних таборах з денним перебуванням, у яких будуть 2400 учнів, 5 таборах релігійних громад (2 стаціонарні, 2 наметові, 1 пристосований) та 1 табір санаторного типу „Човен”. На це заплановано використати 302,4 тисячі гривень з районного бюджету, 16 тисяч гривень – з фонду соціального страхування та залучених коштів.
Літо, звісно, асоціюється з теплом, добрим настроєм і, безперечно, розвагами. Саме в цей період більшість учнів Свалявщини перебувають у пришкільних таборах, де відпочинок   не лише приємний, але й корисний. Роботу тут організовано так, що кожна дитина віднаходить собі справу до душі, відчуває себе затишно, збагачується духовно, загартовується фізично. Щоденними планами роботи передбачено проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор, свят, інсценізації казок, дуже цікавих екскурсій по різних визначних місцях нашого краю, вилазок на природу тощо.  
Діяльність таборів розписана до хвилини. Гру називають королевою дитинства, адже без неї живеться сумно і нецікаво. Тому при плануванні таборів це було враховано і включено якомога більше ігрових моментів, які викликають в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне, а також надають можливість перевірити свою силу, спритність, швидкість та спортивне загартування.
Всі пришкільні табори на період літнього відпочинку забезпечено кваліфікованими педагогічними працівниками. Медичне обслуговування   здійснюють медики згідно з договорами, укладеними на початку року.
Приміщення зручні, є в них усе необхідне обладнання.
Діяльність у пришкільних таборах – одна справа. Багато хто з юних вихованців оздоровлюється в інших закладах. Так, вісім дітей із числа сиріт та позбавлених батьківського піклування уже відпочивають в оздоровчому таборі „Зоряний берег” в Севастополі, 5 дітей – в оздоровчому таборі „Наталія” с. Білин Рахівського району. Семеро із числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів уже побували у Міжнародному дитячому центрі „Артек” та п’ятеро юних осіб пільгової категорії – в дитячому центрі „Молода гвардія” в Одесі.
Але літо триває. Тож попереду на наших дітей чекають багато щасливих миттєвостей оздоровлення й відпочинку – із посмішкою пробігтися по росяній траві, забити гол у ворота суперника, зануритися в прохолодну річку, позагоряти з батьками на берегах моря, річок. Отже, бажаю їм   подальшого відпочинку, гарного настрою, приємних канікул, сяючих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій.

Василь РУСИН, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com