Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Незабутня поїздка

Сьогорічне літо вихованці Свалявської дитячої школи мистецтв запам’ятають незабутньою поїздкою до Італії. Вони брали участь у Міжнародному конкурсі юних виконавців Euro Classic, який проходив на мальовничому березі Середземного моря в м. Майорі. Його учасники були   різних вікових категорій – від п’яти до двадцяти років. Серед них – танцюристи, вокалісти, виконавці на різних музичних інструментах.
Напрочуд дивовижними звуками скрипки, фортепіано, домри, гітари, флейти, труби сповнювалася старовинна зала Палацо де Майорі, яка ледве вміщувала слухачів, які насолоджувались професіоналізмом учасників конкурсу з Німеччини, США, Італії, Франції, Канади, Словенії, Туреччини, Молдови та ряду інших країн.
Під час відкриття учні нашої школи та супроводжуючі їх викладачі вразили присутніх не тільки чудовою грою, а й естетичним виглядом, адже вишиванки мали змогу побачити представники різних національностей. Відрадно, що такий інструмент, як домра привернув увагу журі і майстерна гра на ній Діани Лендєл принесла їй перше місце та золоту медаль. Дві юні учениці Вероніка Сікан та Марія Цап отримали дипломи за третє місце.
Та не тільки домристи, а й гітаристи вразили членів журі вмінням володіти інструментом. Один з наймолодших представників нашої школи Іван Нодь здобув диплом за перше місце. Був високо оцінений і виступ Ярослава Бистрянина, який виступав у категорії до 16 років і також виборов перше місце та золоту медаль (з 100 балів набрав 98).
Церемонія нагородження проходила у готелі „ Panorama”, яка запам’яталась як учасникам, так і всім присутнім.
Окрім репетицій, конкурсів, церемонії нагородження, мали змогу відпочити на морі, з’їздити на екскурсії до м. Помпеї та Риму, де ознайомились з Колізеєм, римськими воротами, казковими краєвидами замків і лимонних садів.
Це справжнє казкове дійство відбулося завдяки доброзичливих спонсорів – голови Свалявської РДА Івана Дрогобецького, народного депутата України Михайла Ланьо, головного лікаря санаторію „Квітка полонини” Павла Ганинця, директорів ТзОВ „Маргіт” Олександра Салія та „Голден-Фрутс” Юрія Григи.

Юрій Грабар, директор Свалявської дитячої школи мистецтв. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com