Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 17 Жовтень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  У районному Будинку культури влаштували конкурс принцес

Канікули – найочікуваніша пора для всіх школярів, адже тоді можна забути про уроки, тематичні оцінювання знань та домашні завдання і насолоджуватися відпочинком.   Ігри, розваги та конкурси – ось що необхідно дітям влітку і про це добре відомо працівникам районного Будинку культури, які взялися організовувати учнівське дозвілля. Такі заходи проводяться не вперше: караоке, урочисті заходи до дня Святого Миколая, Нового року, безліч інших вечорів та святкових концертів не обходяться без участі методистів РБК Маріанни Попович, Тетяни Зізди, Світлани Дербаль, Нелі Головнич Сніжани Шишканинець. Творчою родзинкою цього літа стала дебютна режисерська постановка дитячого конкурсу краси „Міс Дюймовочка”   Вікторії Черничко.
Вісім учасниць (навчальні заклади міста представляло по двоє конкурсанток) намагалися переконати публіку, що достойні казкового титулу „Міс Дюймовочка”. І хоч конкурс був розважальний, панували тут далеко не дитячі пристрасті: привітання, дефіле, демонстрація талантів і, звичайно ж, – оцінки журі – все, як у дорослих.
А розпочалося дійство з привітань, і вже з перших хвилин дівчата щиро здивували публіку, адже вони не просто знайомилися з глядачами, а розповідали про себе у віршованій формі. Захоплення у глядачів викликав і наступний етап – демонстрація   вбрання з підручних матеріалів. До нього учасниці підійшли оригінально: поліетилен, папір, що використовуються в оформленні святкових букетів, атласні стрічки, безліч різноманітних аксесуарів дали волю дівочим дизайнерським фантазіям. Під бурхливі овації демонстрували свої таланти: розважали присутніх співами, віршами й танцями, чим ще раз довели, що їм дійсно можуть заздрити знані акули шоу-бізнесу.   Завершилася святкова програма показовим дефіле шкільної уніформи, після чого усіх учасниць було нагороджено титульними стрічками та подарунками.
Журі у складі директора РБК В. П. Плоскіни та методистів М. В. Попович, С. Ю. Дербаль, С. О. Шишканинець запевнило: їх надзвичайно тішить, що всі учасники викладалися по максимуму, тому розрив між балами – мінімальний, адже кожна з конкурсанток достойна вважатися принцесою. У ході об’єктивного оцінювання титули розподілили таким чином: „Міс Ніжність”– учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Габріела Кеменяш (67 балів), „Міс Фантазія” – учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів№1 Іванна Лешенда (67), „Міс Ерудиція” – учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Юлія Єлик (70), „Міс Грація” – учениця   ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Анна Сидоран (74), „Міс Чарівність” – учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Крістіна Островка (75), „Міс Модель” та   „Міс Талант”   – учениці гімназії Єлизавета Софілканич, й Ганна Греца (по 79 балів). А переможницею напружених баталій з результатом 80 балів стала учениця Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Анастасія Лях. Та якими б не були підсумки конкурсу, головне, що мають пам’ятати юні красуні – для своїх рідних, знайомих та друзів вони вже найвродливіші, найчарівніші та найкращі у світі дівчатка. Це був перший маленький крок у великий світ краси та моди, але не треба зупинятися на досягнутому і, цілком можливо, що на обкладинках модних світових журналів скоро з’являться обличчя свалявських красунь.  

Наталія МАЛЕТИЧ.               
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com