Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Тече вода чиста, чиста

Цими спекотними днями для кожної людини ковток холодної кришталево-чистої води, яка подається без обмежень, спонукає похвально висловитися про РКПВВ – Водоканал. Адже саме ця організація надає послуги водопостачання в Сваляву, Неліпино, с. Росоші, Керецьки та Березники і водовідведення – в Сваляву,   Росоші. А це чотири водозабори, 81 км водопровідних мереж, каналізаційні очисні споруди (2шт), КНС (6шт), 22 км мереж водовідведення.
– Відомо, що раніше під час кожного дощу воду відключали. Чому? Тепер ситуація змінилася на краще.
– Дуже прикро, але ми були вимушені перекривати водопостачання   під час грозових дощів, оскільки відстійники та фільтри не мали пропускної можливості очищати каламутну воду. На сьогоднішній день ми замінили фільтруючі матеріали на всіх   фільтрах, провели очистку та дезінфекцію водозаборів і водопровідних мереж, капітально відремонтували відстійники на водозаборі „Ждимир”, що дає змогу під час грозових дощів забезпечувати Сваляву та Неліпино ще до трьох годин після закриття плотини чистою водою. Маємо намір ще в цьому році розширити   водозабір Ждимирський водозабір та зробити берегоукріплення для більшого накопичення води, якої так не вистачає під час засухи.
– Що ще зроблено і що плануєте зробити та за які кошти?
В минулому році наше підприємство повністю перейшло на опалення дровами та відходами, що дало змогу зекономити під час опалювального періоду порівняно з іншими роками до 35% оплати.
Відремонтовано хлораторну на водозаборі „Бистрий”, замінено   хлораторну установу „Адванс”   на водозаборі „Ждимир”, що обійшлось у 45 тисяч гривень. Ці кошти виділені з районного бюджету. Замінено засувки на центральних мережах водопостачання на суму 68,8 тис. грн., за що вдячні районному керівництву. На підході в казначействі перебувають кошти (66 тисяч гривень), виділені на придбання насосів для   КНС. Днями відремонтовано аварійний дах на хлораторній „Бистрий” та центральному складі для зберігання хлору на території КОС.
Розпочато ремонт блоку очисних споруд (наскільки вистачить коштів). Дуже сподіваємось на допомогу від держави на фінансування   ремонту КНС по вул. Головній, напірного колектора та водопроводу від КНС до КОС м. Свалява.
Але ми не чекаємо, склавши руки, а самі своїми силами робимо все для того, щоб до наших споживачів (абонентів) подавати завжди чисту воду та надавати якісні послуги.
За період 2012–2013 року спільними зусиллями мешканців вулиць, нашого підприємства та народного депутата М. І. Ланьо було збудовано водопровідну мережу по вул. Головній у Неліпині, завдяки чому   підключено ще 64 абонентів. Виконано роботи по будівництву водопровідних мереж по вул. Грушевського довжиною 150 метрів і підключено 12 абонентів, реконструйовано водопровідні мережі протяжністю 350 м по вулицях Матросова та Бистрянській у Сваляві (за кошти мешканців вулиць та підприємства), завдяки чому підключилося ще 14 абонентів. У Березниках також зведено водопровідну мережу за кошти мешканців вулиць та Свалявського РКПВВ. Отже, додалось ще 12 абонентів. Виконано роботи з ремонту водопровідної мережі по вул. Замостянській у Керецьках, – тепер мешканці села забезпечені водою необхідних тиску і кількості. По вулицях Гуци та З. Космодем`янської збудовано мережу водовідведення і підключено ще 19 абонентів. Також систематично проводяться роботи з прочищення та промивання   дворових мереж водовідведення.
Хочу зауважити, що на теренах Закарпатської області наше підприємство має передові 1–2 місця з усіх показників. А це, до речі,   вже і ваші заслуги, шановні абоненти – за своєчасну сплату, за дзвінки, де і коли виникли прориви, економію водних ресурсів та людське ставлення до природного багатства. Вода   – це життя, цінуймо її!

Михайло ГРИГАШ, директор Свалявського РКПВВ. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com