Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Діти хочуть, щоб їх любили


Кожна дитина має право на   любов   та піклування. Так звучить одне з правил Конвенції ООН про права дитини.
Однак в Закарпатті є багато дітей, які потребують соціального захисту. Це – малюки та підлітки з неповних сімей, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей , де батьки не займаються їхнім вихованням.
Тому розпорядженням голови облдержадміністрації   від 24.11.2005 року   № 721 був створений Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації дітей - один із перших на Україні заклад соціального захисту такого типу.
Сюди потрапляють діти віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, зазнали насильства у сім»ї, конфліктують із своїми ровесниками, потребують корегування у поведінці та переведені із притулку для дітей. Підставою для влаштування є клопотання   служби у справах дітей райдержадміністрацій,   міськвиконкомів та направлення обласної служби у справах дітей за висновком обласної психолого – медико – педагогічної консультації.
Це - єдиний   заклад   в області, в   якому надається   вихованцям комплексна соціальна, психологічна, педагогічна, медична та правова допомога, проводиться психолого –педагогічна корекція з урахуванням індивідуальних   потреб кожної дитини.  
У центрі все для його мешканців:   гарні і зручні спальні, ігрові кімнати, клас для проведення виховних занять та підготовки домашніх завдань, медичний блок, їдальня, затишні , естетично оформлені коридори.   В ігрових кімнатах дочікують вихованців розвиваючі, пізнавальні, розважальні ігри, спрямовані на всебічний розвиток інтелектуальних здібностей дитини, телевізори, музичний центр,   спортінвентар тощо.
У центрі працюють віддані дітям вихователі,психологи, медичний та обслуговуючий   персонал. На   чолі   із   директором   центру.   Ці люди прийшли за покликом серця, для кого первинним є милосердя й доброта. Вони роблять все, щоб   хлопчики і дівчатка щасливими, здоровими, вихованими, аби світилася мила усмішка, щоб   виростали людьми.
Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та   сподівань.
Центр розташований у мальовничому куточку   м. Сваляви та розрахований на одночасне перебування у ньому 20 осіб .

    Очолює заклад   директор Попович Оксана Петрівна.
                                                       
                      Вихователь-методист     Алла     Ковбін

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com