Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Зустрічай нас, рідна школо!

Уже багато   років поспіль Голубинська школа радо відкриває двері 1 вересня для   своїх вихованців, їхніх батьків та гостей. Адже Першовересень –   це свято унікальне, тому що об’єднує і старші, і молодші, і ще зовсім юні покоління. Воно дарує усім нам схожі спогади і почуття, переживання. А ще у ньому є щось таке, що жодного з нас не залишає байдужим, і навіть через багато років вабить та кличе до себе. Можливо, через те, що всі ми родом із дитинства, зі школи. Воно веде учнів до нових, незабутніх радощів, до високих успіхів і великих звершень.
Шкільна домівка знову ожила, засяяла всіма барвами веселки, загомоніла дзвінким струмочком,   наповнилася радісним сміхом, завирувала нестримним потоком емоцій та почуттів. Свято розпочалося традиційною урочистою лінійкою. Під звуки мелодії „Перший дзвоник”, разом зі своїм наставником, на першу у своєму житті лінійку завітали наймолодші школярі. Щойно вони зайшли, як на обличчях у присутніх засяяли усмішки, а в очах   забриніли   сльози радості.
Директор школи   В. М. Ряшко відкрила лінійку і від щирого серця привітала гостей, батьків, учителів та учнів із Днем знань та початком нового навчального року. Вона зауважила, що це чудове свято по-справжньому всенародне, адже об’єднує представників найрізноманітніших професій, бо складну і тернисту дорогу пізнання проходимо впродовж усього життя.
Особливу увагу було приділено першокласникам. Адже вони вперше переступили поріг школи. Віра Михайлівна побажала їм, щоб та маленька зернинка знань, яку щедро посіє учитель у дитячі душі, проросла і рясно заколосилася добрим, багатим урожаєм. А після привітань   посівала   пшеницею та цукерками усіх дітей і зичила їм здоров’я, щастя, добра, впевненості у власних силах.
Із напутніми настановами директор звернулася і до випускників та   побажала їм здійснення всіх задумів та мрій. Щоб усі знання, які вони отримали у навчальному закладі, стали для них тією опорою, з якою їм буде легко йти   життям, досягаючи все нових і нових вершин.
Далі лунали привітання і побажання гостей: завідувача РМК відділу освіти, молоді та спорту Свалявської РДА Е. С. Приходько, районного   депутата В. М. Безика, секретаря сільської ради О. Ю. Попович.
Привітала „своїх діточок” перша вчителька О. М. Ряшко-Скрипинець, яка вестиме їх Країною знань упродовж чотирьох років, даруватиме їм любов і тепло душі, знання і життєвий досвід.
Щирі слова вдячності вчителям і настанов школярам прозвучали від мами першокласника І. С. Туряниці.
Треба сказати, що серед присутніх на лінійці гостей та батьків були і постійні меценати нашої школи. Вони тісно співпрацюють із навчальним закладом, постійно дбають про добробут і затишок у школі, надають спонсорську допомогу. Цього року за підтримки голови райдержадміністрації І. І.Дрогобецького та спільними зусиллями   начальника відділу освіти молоді та спору В. П. Русина, районного депутата В. М. Безика, голови сільської ради М. Д. Капустея до першого вересня завершено роботи щодо встановлення біоталу та облаштування внутрішніх вбиралень. Щиру подяку за допомогу, порозуміння та підтримку винесено директору коньячного заводу   В. В. Гісему, директору заводу мінеральних вод „Аква-Поляна” В. В. Суботовському. Відзначена підтримка батьківського колективу школи та зокрема таких батьків, як З. Д. Рензей, Ф. Ф. Тацей, В. В. Йовбак, О. М. Ключкович, Н. В. Горват, В. В. Попович, О. П. Капустей та батькам випускників 2013 року.
Королева Країни знань Ярослава Куля від імені дев’ятого класу вручила першокласникам грамоту-заповіт та подарувала розмальовки.
І от нарешті пролунав перший дзвоник. Він покликав учнів у цікавий, мальовничий, захоплюючий та дивний світ пізнання.
             
Ганна Попович, заступник директора Голубинської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com