Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  На Свалявщині відбулося VIII Свято гуцульського коня6-8 вересня 2013 року на базі санаторію «Квітка полонини» відбулося Свято гуцульського коня-2013, в програмі якого були Міжнародна науково-практична конференція «Використання коней гуцульської породи в сучасних умовах», VIІІ конкурс коней гуцульської породи та Державна атестація жеребців-плідників для племінного використання. У змаганнях взяли участь два десятки «гуцуликів» з трьох областей — Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської. На конкурсі було презентовано п'ять господарств із розведення коней.
В урочистому відкритті, 7 вересня,   учасників конкурсу і присутніх привітали заступник голови райдержадміністрації Таліян М.Й., директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Готько А.А., заступник директора з наукової роботи у тваринництві Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України Каплінський В.В., начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Чернуха М.І., голова Науково-виробничої асоціації «Племконецентр» Головач М.Й.
Переможці та учасники конкурсу були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками.
Свято гуцульського коня-2013 було відбулося під патронатом голови Свалявської районної державної адміністрації Івана Івановича Дрогобецького і генерального директора санаторію «Квітка полонини» ТОВ «Сузіря» Павла Павловича Ганинця. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com