Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 26 Січня 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Громадські слухання проектів детальних планів території

03 вересня 2013 року в приміщенні Дусинської сільської ради проведено громадські слухання проектів детальних планів території в с.Росош, урочище „Ріка” та вул. Зарічна, в с.Дусино, вул. Миру в урочищі „Ріка”,   розроблені відповідно до рішення 23 сесії 6 скликання Дусинської сільської ради   з метою оформлення проектів відведення земельних ділянок   для будівництва індивідуальних гаражів; для будівництва жилого будинку, господарських будівель і споруд та реконструкції їдальні під житловий будинок.
В слуханнях взяли участь представники районних служб, депутати сільської ради.
За результатами проведених громадських слухань вирішено погодити розглянуті детальні плани територій Дусинської сільської ради та подати на розгляд чергової сесії сільської ради на затвердження.

03 вересня 2013 року в приміщенні Свалявської міської ради проведено громадські слухання проекту детального   плану   території   в м.Свалява, вул. Зелена, 1 б, розробленого відповідно до рішення 9 сесії 6 скликання Свалявської міської ради з метою проведення добудови до цеху розливу мінеральної води та будівництва складських приміщень.
10 вересня 2013 року в приміщенні Свалявської міської ради проведено громадські слухання проекту детального   плану   території в м.Свалява, вул. Шевченка, б/н, розробленого відповідно до рішення 9 сесії 6 скликання Свалявської міської ради з метою проведення будівництва молитовного будинку, та   по вул. Робітнича, 5/1, розробленого відповідно до рішення 9 сесії 6 скликання Свалявської міської ради з метою проведення будівництва складу готової продукції.
В слуханнях взяли участь представники районних служб, депутати міської ради.
За результатами проведених громадських слухань вирішено погодити розглянуті детальні плани територій міста та подати на розгляд чергової сесії міської ради на затвердження.

11 вересня 2013 року в приміщенні Ганьковицької сільської ради проведено громадські слухання проекту детального плану території в с. Ганьковиця, урочище „Дяків Лаз”   розробленого відповідно до рішення 17 сесії 6 скликання Ганьковицької сільської ради для оформлення зміни цільового використання земельної ділянки   із земель наданих для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва і обслуговування жилого, будинку, господарських будівель і споруд.
В слуханнях взяли участь представники районних служб, депутати сільської ради.
За результатами проведених громадських слухань вирішено погодити розглянутий детальний план території Ганьковицької сільської ради та подати на розгляд чергової сесії сільської ради на затвердження. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com