Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 21 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  17 вересня – День рятівника

Одна з найблагородніших професій – рятівник

Це свято сильних і відважних людей, професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.
У цей день суспільство вшановує героїчну працю рятівників, їхню мужність, силу і витримку, визнаючи нашу професію суспільно важливою та необхідною. З почуттям особистої причетності до збереження життя людей та національного багатства України 17 вересня 2013 року працівники служби цивільного захисту в Свалявському районі ДСНС України у Закарпатській області дявятий раз відзначають своє професійне свято – День рятівників. На сьогодні – це одна з найблагородніших професій, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих.
Правовою основою діяльності нашого колективу є Кодекс Цивільного захисту,   прийнятий 2 жовтня 2012 року і який визначає правові та організаційні засади у сфері цивільного захисту населення, територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, гарантування державою громадянам конституційного права на захист життя, здоров’я та їх майна, а юридичним особам – права на безпечне функціонування, яке є одним із основних принципів цивільного захисту.
Підписанням Президентом України Указу „Про день працівників цивільного захисту”, в якому зазначено, що, враховуючи значний внесок пожежників та аварійно-рятувальних формувань і служб у справу захисту населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, об’єднати в одне свято – День працівників пожежної охорони та День рятівника. Віднині усі українські рятувальники відзначають своє професійне свято 17 вересня.
Тепер гасіння пожеж – це не єдиний напрямок роботи служби цивільного захисту, підрозділи ДСНС   виїжджають на ліквідацію стихійних лих та аварій, адже такої техніки та обладнання в нашій місцевості не має жодна служба. Так, особовий склад підрозділу надавав допомогу постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод, ліквідації наслідків стихійних лих. Вже не один керівник чи власник в районі звертався до нас за допомогою при відкачуванні води з підтоплених повінню приміщень та будівель, підвозі води, та наданні допомоги пожежним обладнанням (драбинами, рукавами, мотузками). Значна роль рятівників у гасінні пожеж. Пожежниками-рятувальниками врятовано значні матеріальні ресурси та людські життя.
Саме тому при виникненні надзвичайних ситуацій в Свалявському   районі пожежні підрозділи, а саме працівники ДПРЧ-9 м. Сваляви, МПК с. Поляни, які душею і серцем вболівають за подальшу долю нашої служби залучаються одними з перших для ліквідації надзвичайних подій.
Той факт, що в умовах економічної та фінансової нестабільності в державі пожежники-рятувальники продовжують виїжджати на ліквідацію пожеж, аварійних та стихійних лих, рятувати наше майно та людські життя, що є найціннішим у світі, свідчить про глибоке розуміння професійного обов’язку, високу відповідальність за доручену їм справу.
Хочеться подякувати за підтримку та розуміння керівництву Свалявської   РДА та міської ради,   керівникам силових та контролюючих органів міста і району, а також підприємцям, які допомагають нам в матеріальному плані.
Сьогодні висловлюємо глибоку вдячність ветеранам пожежної охорони, які присвятили своє життя справі боротьби з вогнем і сьогодні допомагають нам у розв’язанні щоденних проблем.
У цей святковий день, дорогі колеги, прийміть найкращі побажання нових сил та наснаги, міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави.
Нехай на терені мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників і надає допомогу всім, хто потрапив у біду.
Щастя та добра вам і вашим сім’ям.

Іван ТОКАРСЬКИЙ, начальник Свалявського райвідділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com