Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  04.10.2013

Семінар-нарада щодо порядку представлення багатодітних жінок до присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”

Днями в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада з представниками місцевих органів виконавчої влади та секретарями сільських рад щодо порядку представлення багатодітних жінок до присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”, в якій взяла участь начальник відділу у справах сім’ї та дітей департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.
З метою посилення уваги до проблеми народжуваності і зміцнення сім’ї, відзначення матерів, які забезпечують умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку, в Україні встановлено почесне звання „Мати-героїня”. Воно „Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.
На семінар-нараді було обговорено найголовніше питання, що стосується присвоєння жінкам –   почесного звання України „Мати-героїня”, за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян України. Батьки зобов’язані виховувати синів та дочок у дусі поваги прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї, Батьківщини, забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя. Виходячи з вищевикладеного, багатодітні матері, діти яких були засудженими умовно або знаходились в місцях позбавлення волі, а також без поважних причин (інвалідність дитини, за станом здоров’я тощо), виховувались в інтернатних закладах або знаходились під опікою, не мають права   клопотати про присвоєння їмпочесного звання України   „Мати-героїня” .
Уляна ФІЗЕР,
головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com