Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  11.10.2013

В тяжкі моменти   дуже важливо не зламатись, а   знайти допомогу в іншої людини.

Протягом року   глава держави   доручив Уряду реалізацію низки надважливих соціальних ініціатив, які стали основою Нової соціальної політики України. Для їх реалізації на місцях працюють фахівці із соціальної роботи. І сотні тисяч українців уже мали змогу на власному прикладі пересвідчитися у їх ефективності.
03 жовтня 2013 року відбулась   чергова комісія з питань підтримки сімей дітей та молоді, які опинились в складних життєвих обставинах Свалявської РДА за головуванням заступника голови Свалявської районної державної адміністрації Таліяна М.Й з участю: в.о. директора Свалявського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Лавренюк Е.В.,   начальника служби у справах дітей Свалявської РДА Попович Г.І., директора Свалявського районного центру зайнятості Тимкович В.Д., заступника начальника управління соціального захисту населення Свалявської РДА Мішко М.В.,   начальника відділу освіти молоді та спорту Русин В.П., головного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту   Турок М.В., начальника ДІМ Свалявського РВ УМВС України в Закарпатській області (по обслуговуванню Свалявського та Воловецького районів) Корнаш С.В. та   фахівців із соціальної роботи Свалявського РЦСССДМ Жолдош М.П., Бикова С.Д., Русин М.В., Клименко М.І., Маровді В.В.  
Серед чисельного переліку наболілих питань життя сімей та   дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах   на комісії було розглянуто та   визначено шляхи вирішення таких питань.  
Як наслідок: сімя Живило Оксани,   мешканки с. Плавя, Свалявського району, де за сприянням голови Свалявської районної державної адміністрації Івана Івановича Дрогобецького,   фахівця із соціальної роботи Свалявського районного центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Клименко Марини   та головного лікаря Свалявської ЦРЛ О.О. Сурана -   чотирирічну дитину   Живило Іванну влаштовано на лікування до   Закарпатської   обласної дитячої лікарні.
сімї Мигович Руслани, мешканки с.   Росош, яка протягом декількох років проживає у важкому матеріальному становищі та доглядає важкохвору маму. На комісії було прийнято рішення про сприяння в отриманні статусу безробітної та пошуку роботи для Мигович Руслани та доручено фахівцю з соціальної роботи Свалявського районного центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Русин М.   допомогти у формуванні пакету необхідних документів, для звернення у Свалявський районний центр зайнятості;
одинокої   Лемак Гафії, мешканки с. Керецьки,   яка є особою похилого віку,   було вирішено питання   про можливість недоцільного використання   державної соціальної допомоги по догляду за пристарілими, старшими 80 років, Іваник Г., так як остання, протягом року,   неналежним чином вела догляд за Лемак Г. та доручено фахівцю з соціальної допомоги Маровді В. сформувати необхідний пакет документів, для   надання Лемак Г. субсидій для   витрат на   придбання твердого   пічного побутового палива та сприяння в проходженні медичного огляду та можливої клінічної госпіталізації.
Окрім того за результатами засідання прийнято ряд рішень, що визначають конкретні завдання кожній службі щодо вирішення проблемних питань вищезгаданих сімей.  
Питання покращення якості життя та забезпечення соціальними послугами найуразливіших верств населення перебуває на особистому контролі   голови Свалявської райдержадміністрації Івана Дрогобецького , Свалявського районного центру соціальних служб, інших субєктів соціальної роботи та держави загалом. Саме для цього районна державна адміністрація та фахівці із соціальної роботи реалізують соціальні ініціативи Президента України, метою яких є створення добробуту та стабільності для кожної української сімї.
Соціальні ініціативи Президента трансформуються у поліпшення якісних показників життя людей та   торкнулися   жителів Свалявського району.

Е.Лавренюк - в.о.директора Свалявського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді   
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com